SIA Gold Credit - kredits

Vai Gold credit izsniedz aizdevumus vsp?? ir kadam kada saskarsme ar so kompaniju reg maksa ari 50 santimi!

J

I Inese 16.11.2010

Man izsniedza. Pirmo reizi piešķīra minimālo aizdevuma summu. Pēc kredīta atgriešanas aizdeva jau lielāku summu.

I Inokentijs 16.11.2010

neklausi Inesi, viņu darbone ! Padomā, cik pa dienu viņi noslauc 0, 50 san. un pasaka -atvainojiet, jums matu krāsa neatbilst mūsu kritērijiem. Tas ir uzmetēju kantoris, neraksties !

O Oksana 02.12.2010

Man arī izsniedza, tapat kā Inesei, pirmo reizi minimālo aizdevumu. Tagad jau ceturto kredītu paņemu pie viņiem.

I Ieva 15.12.2010

Neizsniedz! Iekasē tikai komisijas!!!

M Monika 23.01.2011

Izsniedz minimālo summu, divreiz esmu ņēmusi

E Esesesseseseseses 23.01.2011

Inese, Oksana un Monika ir viena un tā pati mauka, kas piesaista klientus! Neķeraties uz muļķa!

A alla 06.07.2011

Neaizdod vispār, iekasē 0.50 LVL

с Станислав 18.07.2011

Разве такое может быть, что фирма только собирает 0, 50 сант. и не выдает кредиты? Они работают уже с 2009 года.

M Muļķiem 18.07.2011

Ja dienā 50 pajoliņi iemaksā katrs pa 50 santīmiem, arī firmas uzturēšanai iznāk.

с Станислав 20.07.2011

Tad kada jega vispar eksistet? Ja visa nauda iet tikai uz firmas uzturešanu. Varu saprast variantus kad par registrešanu jamaksa 2 LVL vai uzreiz samaksat procentus par kreditu un pec tam dabut to kreditu. Tadi varianti ari ir. Bet ta logiski padomat pa 0.50 sant. daudz nebus. Vieniem tacu jamaksa par reklamu un t.t. Googla, one.lv, draugiem.lv vini visu laiku parads.

T tararam 12.09.2012

neizsniedz, es biju rakstijusi kontaktos viniem kapec tik dargi par izskatisanu - 3ls, visur lidz 0.10, man dzeks baigi rupji atbildeja un nevis uz Jus, bet uz tu, šaraškina kantora