SIA "Glos line" - par uzņēmumu

Sveicināti!
Vēlos brīdināt par SIA "Glos line" firmu, kur nodarbojās ar telpu un teritorijas uzkopšanu.
Uzņēmums krāpj darbiniekus, nemaksā nodokļus, neņem vērā Darba likumu.
Atvaļinājuma naudas, atlaišanas aprēķinātas naudas summas izmaksā ar kavēšanos, nevis kā noteikts Darba likumā. Nemaksā nodokļus par darbiniekiem.Vairākas darinieces ir sniegušas informāciju, ka nodokļi nav samaksāti.
Šobrīd firma krāpj valsti un darbiniekiem maksā pus algu oficiāli un otru pusi aploksnē.
Informējot, darbiniekus par šādu apmaksu, tie kas bija pret varēja rakstīt uzreiz atlūgumu un Es biju viena no darbiniecēm, jo nepiekritu šādai apmaksai. Kas negarantēja to ka nauda aploksnē tiks samaksāta.
Darbiniekus pieņem nekopetentas personas. Pieņem tādus cilvekus, kurus var apkrāt.
Liek pirms stāšanās darbā strādāt bez darba samaksas.

J

O Oppsā 14.12.2011

Nu negribu piekrist. Cik pēdējā laikā bijusi saskare ar privātuzņēmumiem, tad tieši šeit ir apbrīnojami cilvēcīga attieksme pret darbiniekiem. Pašai gadījies, ka zvanu direktorei, lai ko pārrunātu vai pajautātu, bet viņa man atzvana lai nav jātērē telefona sarunām sava nauda. Nodokļi ir nomaksāti un no manas puses nekādu sūdzību nav. Pieļauju, ka attieksme pret darbinieku bieži ir atkarīga no paša darbinieka.