Sia GLITĀK - (bez temata)

Ši celtniecibas firma čakare stradniekus menesiem nemaksa naudas tik katru dienu sola pa 2menesiem isniedz 30ls un atliek katru dienu uz citam dienam savakusies objektus un tagad tik čaakare stradniekus taka apdomajaties pirms lienat šaja firma!!!!

P

P projektu vadība 01.10.2012

Esmu projektu vadītājs 2 objektos. GLĪTĀK darbus kavē jeb vispār neveic. Firmas uzvedība tendenciozi piedalās iepirkumos, nosola objektu ar zemu cenu . Pat saņemot lielu avansa maksājumu darbi objektā tik pat kā netiek veikti.

A ALDIS rudevics 12.10.2012

Sola daudz, bet ..nauda par padarīto celtniekiem kavējas, līdz ar to liela kadru mainība. Uz Liepāju aicina no malu malām.

B bijusie darbinieki 13.10.2012

Sia "Glitak" cakare darbiniekus.No sakuma maksa nelielus avansus.pec tam no algas ne smakas + censas pieradit ka tas ir viss ko darbinieki ir nopelnijusi.Nestradajiet pie viniem si firma Jus apmanis.

A arhitekte 07.12.2012

Tā nav nekāda būvniecības firma, bet kaut kāda nelaime!!! Liepājā, Elkoņu ielā 3 uz sāka darbus augustā, atslēdza veco apkures sistēmu, un vēl šodien 7. decembrī nav līdz galam samontē'juši un pieslēguši apkuri! 70 dzīvokļu māja salst...

M Meistars69 12.12.2012

SIA Glītāk un tās vadītāji Arturs Balasanjans un Armands Balsanjans nemaksā arī apakšuzņēmējiem! Ja kāds grib ar viņiem sadarboties kā apakšuzņēmējs iesaku tikai 100% priekšapmaksu, jo arī Creditreform praktiski netiek ar šiem fruktiem galā!