SIA "Glam Baltic" - Nemaksā

17.aprīlī 2012.gadā pie mums, tulkojumu biroja „Verbo”, griezās Sabiedrības ar ierobežotu atbildību "Glam Baltic", reģ. Nr. 40103456186, juridiskā adrese: Granīta iela 26, Rumbula, Stopiņu nov., pārstāve Jeļena Romanova (Lena Romanova) ar lūgumu steidzīgi pārtulkot diezgan lielu materiālu daudzumu uz divām valodām.
Kaut arī teksti bija ļoti specifiski, bet termiņi minimāli, pasūtījumu mēs izpildījām laikā. Piestādot SIA "Glam Baltic" rēķinu par šo pakalpojumu, neiekļaujot tajā ne steidzamības piemaksu, ne arī paaugstinātu maksu par teksta specifiskumu.
Šis rēķins tika apmaksāts, un sekoja jauns pasūtījums, solot apmaksāt arī rēķinu par šo darbu.
Kad apmaksa nesekoja, sākam zvanīt Jeļenai Romanovai, saņemot no viņas solījumus apmaksāt visu tuvāka laikā. Bet apmaksa par mūsu pakalpojumiem tā arī netika saņemta.
Zvanījām Lenai Romanovai no dažādiem tālruņiem, rakstījām uz elektronisko pastu, nācām ar rēķiniem uz SIA "Glam Baltic" rīkoto pasākumu – izstādi „Amora” Galerijā „Rīgā”.
Viss velti! Lena Romanova uz meiliem un zvaniem neatbildēja, no biroja pārstāvjiem veiksmīgi slēpās visu laiku līdz pat aizbraukšanai no Latvijas.
Nekādas pretenzijas par tulkojumu kvalitāti vai termiņiem viņa neizvirzīja – vienkārši slēpās.
Un tikai, būdama jau aiz Latvijas robežām, uzdrošinājās atbildēt uz kārtējo meilu, kurā piedāvājam sazināties ar mums un nokārtot jautājumu pārrunu ceļā, bezkaunīgi apvainojot biroju par it kā nekvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu!
Nu ko gan citu Lena Romanova varēja teikt.
Kamēr viņa vēl bija Latvijā, nekādu pretenziju Lena Romanova neizvirzīja, tieši otrādi – prasmīgi slēpās un neatbildēja uz visiem mūsu aicinājumiem.
Esam sašutuši par tik zemisku un negodīgu rīcību no Jeļenas Romanovas, SIA "Glam Baltic" pārstāves, izstādes „Amora” rīkotājas puses. Viņas negodīguma dēļ cilvēki, kuri steidzami strādājusi viņas pasākuma labā, nevar saņemt apmaksu par savu darbu.
Vēlamies brīdināt visus, ka Lena Romanova ir negodīgs cilvēks. Uzmanieties, ja ir darīšana ar viņu vai ar SIA "Glam Baltic"

V

; ;jgi;ygv v 28.06.2012

Atsaucoties uz manu komentāru pie identiskas sūdzības krievu valodā ( http://www.sudzibas.lv/complaints/ooo-qglam-balticq-c22667.html?selcom=125048#c125048 ), uzskatu, ka latviešu auditorijai arī būtu interesanti uzzināt, vai jūsu birojs ir samaksājis par minēto darbu saviem tulkiem.

Paldies.

V Verbo 29.06.2012

Cien. ;jgi;ygv v.

"Verbo" birojs nekad nebija palicis parādā saviem tulkiem. Ar frāzi "cilvēki nevar saņemt naudu par darbu" cerējām atmodonāt Romanovas k-zes sirdapziņu, diemžēl - velti.
Arī par šo darbu tulki ir saņēmuši atalgojumu pilnā apmērā.

; ;jgi;ygv v 29.06.2012

Paldies par precizējumu!

Minētais teikums tiešām vedināja uz neviennozīmīgiem secinājumiem.
Un tieši tāpēc, zinot jūsu biroja labo reputāciju, radās mans jautājums.

D darbiniece 04.07.2012

Jā, ne tikai darbiniekiem nav samaksājusi algu, bet arī daudziem citiem cilvēkiem!
P.S Es arī neiesaku NEKAD sadarboties ar šo personu, jo viņa tikai māk skaisti melot un stāstīt pasakas! NETICIET VIŅAI!!!

; ;jgi;ygv v 09.07.2012

darbiniece, par kuru personu ir runa? Glan Baltic vai Verbo?

V Verbo 10.07.2012

Es ceru< ka par Jelenu Romanovu, jo "Verbo" nekad nav palicis nevienam parādā.

L lietotaja_1 19.07.2012

Labdien! Pievienojos rakstītajam, jo arī ar mani uzņēmēja Lena Romanova ir izrīkojusies līdzīgā veidā, nesamaksājot par tulkojumiem. Tāpat pasūtīja ļoti steidzamus un specifiskus tulkojumus, par pirmo darba daļu samaksāja un vēlāk slēpās, tādējādi izvairoties samaksāt par otro darba daļu. Diemžēl, cilvēks ļaunprātīgi izmanto vientējo darba spēku.
Jāņem vērā, ka viņa pārstāv arī kompāniju "LeRom".

V Verbo 19.07.2012

lietotaja_1, pie mums Lena Romanova atnāca, pamatojot ar to, ka iepriekšējais tulkotājs strādāja ļoti nekvalitatīvi. Tādēļ viņai steidzami jāmeklē, kur pārtulkot.
Tagad saprotam, ka sūdzības par sliktu tulkojumu varēja būt meli.
vai pastāvat kādu firmu, vai strādājāt privāti?

A Alexander.F 15.09.2012

Идентичная ситуация. Занимался макетами для выставки, условия работы - большой объём и предельно сжатые сроки. Куча обещаний по телефону "вот прямо сейчас буду на месте, и оплачу", "сегодня" и так далее.

В итоге - выставка состоялась и компания скрылась. Оставив неоплаченые счета и игнорирование любых попыток пообщатся. Более того, после длительный майлов без ответов, написал вежливое письмо о сомнениях в их благонадёжности, на что сразу получил ответ о не качественных услугах (спустя более чем месяц, и с учётом, что принты использовались для оформления на выставке) и отказ платить по счетам.

Главные отрицательные роли исполняли:
Елена Романова
Johan Rizki

Рекомендую - исключить любое сотрудничество.

Jāzeps Mangulis 24.02.2013

PILNĪGI PIEKRĪTU, VIŅA KOPĀ AR SAVU KOMPANJONU JOHAN RIZKI UZDOD DARBUS, UZDEVUMUS, SASOLA MAKSĀT, UN PĒC TAM NE TIKAI ATSAKĀS MAKSĀT, BET ARĪ PALIEK ĻOTI RUPJI, NEPIEKLĀJĪGI, PASAKA, KA IZDARĪTS NEPAREIZAIS DARBS, KAS VIŅIEM NEMAZ NEBIJA VAJADZĪGS UN NEBIJA PASŪTĪTS, APVAINO CILVĒKUS UN TAS VISS TIKAI TĀPĒC, LAI NEMAKSĀTU. ESIET UZMANĪGI AR ŠIEM CILVĒKJIEM UN NEKAD NEKO NEUZSĀKAT PIRMS SAŅEMTS PILNS AVANSS UN RAKSTISKS LĪGUMS, KURĀ KONKRĒTI NORĀDĪTS DARBA APJOMS. PĒC TAM NEKĀDU NAUDU NEDABŪSIET, TIKAI APVAINOJUMUS, ĶENGAS UN ŅIRGĀŠANOS.