www.sudzibas.lv Sia Geko Apkalpošana un kvalitāte

Sia Geko - Apkalpošana un kvalitāte

Nesen sia Geko 100% mēbeles iegādājos priedes koka bērnu istabas skapi un galdu. Kad pienāca mans pasūtījums devos uz šo veikalu saņemt. Lielās iepakojuma kastes aptuveni 70-80 kg. smagas stiepu viens pats no otrā stāva lejā lai iekrautu transportā, kad vaicāju pārdevējai vai kāds man palīdzēs, viņa ironiski paskatoies atbildēja ka nav kas palīdz jo otrs pārdevējs būšot vēlāk tāda nu viņiem ir ekonomija un vispār paraksts par preces saņemšanu nozīmē tiekat tālāk paši galā, tā lūk. Sāku likt kopā mēbeles ar galdu viss bija kārtībā, taču liekot kopā skapi neatradu iepakojumā instrukciju, skrūvējot klāt durvju eņģes pienācās pārskrūvēt durvju līstes lai varētu ieskrūvēt taisni eņģes. Zvanīju uz veikalu lai atrisinātu dažus jautājumus, pārdevēja solīja kad direktors atzvanīšot, bet nu nekā laikam nesagaidīt.
Ar vienu vārdu sakot nekad dzīvē vairs es tur neiepirkšos un citiem neiesaku, jo ar šādu attieksmi pret klientu šodien nevar strādāt.
Lai veicas.

E

E es 11.03.2009

kurš tad pats brauc pakaļ mēbelēm uz veikalu? vai tik nav tā, ka pats atteicāties samaksāt dažus latus par piegādi.

: :) 11.03.2009

Kaada starpiiba "Es"? Katrs ietaupa, kaa maak. Ja ir transports, ar ko aizvest, kaapeec maksaat firmai? Ja pasam ir rokas un galva uz pleciem, logjiski, ka nemaksaasi naudu, lai saliek tavas meebeliites.. Te runa neiet par zmiegsanos, bet gan par attieksmi pret cilveekiem. Tagad vispaar vajadzeetu priecaaties, ka ir, kas peerk meebeles!

: :) 01.05.2009

Man riebjas šī cilvēku visatļautība-jāpriecājas, ka pērk mēbeles!????
Nju kas tās par muļķībām?!KĀPEC pārdevējiem būtu jāpreicājas?!Un kāpēc pārdevējiem jācieš no klientiem, kuri ir iedomājušies, ka tad, ja ir krīze, tad nju viņi var savas "pravas kachāt"?!Nju nav tā! [slēpt]@
Ja braucāt paši pēc mēbelēm, tad vajadzēja paņemt vēl kādu līdzi, jo ne visos veikalos ir vīrieši, kuri var palīdzēt!
Šeit jau nu jums pašiem uzreiz vajadzēja ar pārdevēju sarunāt, vai būs kas palīdz, ja brauksiet paši pakaļ! Tātad-katrs par savām kļūdām maksā-cits ar veselību, cits ar naudu!

L Lena 15.06.2009

Sveicināti! mani ar GEKO kompaniju bija tada problema-ja 29.03.09 pasūtīja skapis un gulta firmā "GEKO" solīja pēc 6 nedēļām visu atvest, un vākt mēbeli es pie tiem atnāku pēc 10 nedēļām, bet tās runā ko pat nesāka darīt. Es sāku pieprasīt izdarīt un pēc vēl 2 nedēļām tie atveda, bet apsolīto samontējumu atsacījās darīt, tie atveda un sacīja lai es meklētu pa avīzēm meistaru kurš vāks mēbeli.

P pufa 15.06.2009

Lena, cik klašu izglītība tev, ka tik drausmīgi raksti?

M marčello 15.06.2009

To: Bikse
Idiņ, Lena nav latviete, Lena cenšas! Cieni!

D Dace 14.08.2009

Varbūt tev uz trenažieru zāli ierakstīties?????lamināta kumodes sver 2x vairāk nekā 1 koka skapis!!!es 2 uznesu reizē 5 stāvā!!!