www.sudzibas.lv SIA Future Houses Naudas izkrāpšana un pasūtījuma neizpilde

SIA Future Houses - Naudas izkrāpšana un pasūtījuma neizpilde

Sia Future Houses darbojas kā celtniecības uzņēmums, kas piedāvā pēc pasūtījuma izgatavot nojumes, mājas vai noliktavas. Realitātē šis ir uzņēmums kurā darbojas pieredzes bagāti krāpnieki jānis liepiņš (p. K. (270185-11221) kā arī ainārs krūze (p. K.180276-12222)

pēc pasūtījuma veikšanas, līguma noslēgšanas, avansa iemaksas ar pārskaitījumu un skaidrā naudā par noliktavas mājas izgatavošanu un piegādi jānis liepiņš (https://www.facebook.com/maestrojanis) pazuda bez pēdām un nav sasniedzams ne caur e-pastiem, whats app, zvaniem vai jebkurā veidā.
Neuzķeraties uz jāņa liepiņa uzņēmumiem, jo viņš ir ļoti pieredzējis krāpnieks ar vairāk kā 50 dibinātiem un jau likvidētiem uzņēmumiem īsā laikā. Lai gan uz tikšanos atbrauca ar savu divus gadus veco meitu un stāsta, ka tētis šeit izgatavos un piegādās noliktavas tipa māju tās ir tikai pārdomātas lamatas, lai no jums izkrāptu naudu. Stāsti par vairākiem projektiem Latvijā un ļoti pārdomātu facebook lapu (https://www.facebook.com/futurehouseslv) ir tikai smalks veids kā likt noticēt it kā zināmam uzņēmumam.

R

A Aizdoma2017 22.02.2024

Pilnīgi piekrītu sūdzībai par Future Houses. Lielākais mahinātors un krāpnieks ir tieši Jānis Liepiņš. Starpcitu, pats Cenu pagastā būvē nelielu koka mājiņu (līdz 60 m2), cik var noprast, bez nekādām būvatļaujām.