www.sudzibas.lv SIA Forsitija Rupjas pārdevējas

SIA Forsitija - Rupjas pārdevējas

Sveiki , forsitija.
Kas notiek ar Jūsu tirdzniecību? Mana 70 gadīgā ome katru otro - trešo rītu dodas iepirkt uz Jūsu mazo veikaliņu preses izdevumus, kur pārdevējās sagaida ar rupjiem acu skatieniem un īpaši necenšas palīdzēt vecam cilvēkam gados.
Saprotu, varbūt ir kaitinoši, ja vecs cilvēks stāv un pusstundu nevar izvēlēties kādu preses izdevumu pirkt, bet iespējams, ka problēma nav izvēlē, bet gan tajā, ka nevar atrast un palīdzība netiek sniegta no pārdevēju puses? Varbūt tad ir jāmaina darba vieta un vide?
Ome saka, ka pa vasaru esot strādājusi kāda jauna meitene, kura esot izskatījusies pēc skolnieces, bet vienmēr bija ar smaidu uz sejas un saprotoša. Vienmēr bija pienākusi un piedāvājusi savu palīdzību un šad tad, kā jau veciem cilvēkiem trūkst mazbērnu ar kuriem parunāties, tad šī jaunā meitene bija parunājusi ar viņu.
Varbūt atgrieziet to meiteni? Ome saka, ka pēc vasaras nav manījusi viņu. Vai arī parunājiet ar savām pārdevējām, ka ir jāsniedz palīdzība klientiem, nevis tikai jāsarunājas pa telefonu vai ar blakus nodalījuma pārdevējām. Pilnīga nekārtība.
Varbūt tāpēc, ka ir ar ko salīdzināt. Ar jaunām, saprotošām meitenēm, kuras vēlas strādāt, vai ar sievietēm, kuras strādā pienākuma pēc?

C

A AK79 01.03.2014

Ljoti iespeejams, ka taa pretimnaakoshaa meitene straadaaja tikai vasaraa un shobriid izgliitojas.

C cocofashion 02.03.2014

Iespējams, bet tas nenozīmē, ka ja gadā ir 12 mēneši, tad 9 mēnešus mēs ciešam no nelaipnības un pārdevēju bezatbildības, bet 3 mēnešus gūstam prieku un savu vajadzību apmierināšu :)
Ļoti vēlētos, lai arī šī veikaliņa īpašniece vai pārdevējas izteiktu savu viedoklīti :)