SIA Formula serviss - serviss

Viss it kā ok, sataisa mašīnu kā nākas (tas varbūt tāpēc, ka pats stāvēju klāt) utt. Par nepilnu pusotru darba stundu samaksāju Ls 35. Aprēķins darba samaksai: 29x1, 21. Kad sāku skaidroties, kāpēc tik daudz jāmaksā par darbu, servisa un veikala atbildīgais vārdā Māris sāka skaļā balsī teikt ķipa kas man nepatīk un ko es vispār te runāju. Pēc tam vēl sekoja atbilde, ka mašīnu vispār varēja pus dienu taisīt, un būtu iemesls paprasīt vēl lielāku summu. Tā arī netiku skaidrībā ar viņu un skaitli 29. Vispār serviss tā neko, bet, kad kaut ko uzprasi par čekā rakstīto, tad esi gatavs no Māreļa saņemt pretī vētru. Turpmāk būs mācība tādiem servisa vīreļiem iet virsū ar kaudzi jautājumu par izmaksām.

V

R Raivis 07.07.2009

Zinu to autoservisu, sakariigs serviss, paaraak leets nav, bet nav ne vainas.

D Džonis 08.07.2009

Serviss ok, tikai tiešām sākumā jājautā par cenu.

G Gints 07.11.2009

Viņiem, ja no sākuma prasa ir viena cena, bet pēc darba, par kuru tika sarunāta tā cena, tiek palielināta. kvalitāte vidējā līmenī.

V vinnijs 17.11.2009

Droši vien ka tā: 29 lati pa stundu un 1, 21 stunda (1:12':36"). Tikai pie katras detaļas maiņas ir jābūt zināmam apstiprinātam laikam. Un nav svarīgi, cik "ļoti" bija jāčakarējas. Tāpēc arī 29 Ls / stundā. Es piemēram nopelnu tikai 2, 90 Ls / stundā.

X xxx 14.01.2010

Man bija lidzigi... Piecakareja, ka mazo...

E Edzus 18.02.2011

1) Cilvēkus viņi čakarē kā vien ienāk prātā;
2) Ļoti nekvalitatīvs darbs;
3) Cilvēkiem, kas tur strādā, vnk nav ne mazākās sajēgas ko un kā ir jādara.

K Kitija-Viktors Ivanovi 10.06.2019

Pēc CN.
Apdrošināšana Balta, piedāvā auto remontēt SIA Formula servisā.Pēc auto saņemšanas,biju nepatīkami pārsteigta...auto krāsotās detaļas apskrāpētas,skrūves saskrūvētas šķībi,detaļas nav precīzi saskrūvētas.
Ļoti slikts serviss,neiesaku nevienam tur remontēt savu auto,jo tur auto tikai uztaisa par spoku.