www.sudzibas.lv SIA Food lines Latvia Krāpšana ar algām

SIA Food lines Latvia - Krāpšana ar algām

Sveiki, ir ļoti daudz sūdzības ko vēlos izteikt.. lai cilvēki zina, kas tā par vietu un labākajā gadījumā pat iepirkties tur nav vēlams iet.
Sāksim ar to, ka algas netiek maksātas. Bieži vien pat ar mēneša kavējumu! Un tad kad tu paliec neapmierināts un apnīk lūgties savu naudu, izlem iet prom.. aizej prom un pēkšņi tiek paziņots, ka netiks visa alga izmaksāta. Sākot strādāt ir stundas likme, ko sola maksāt un plusā procenti no apgrozījuma... viņi nemaksā procentus..
Šis kantoris ir bīstams. Labāk tur neiet strādāt ja nevēlies pusi no mēneša nostrādāt bezmaksas.. jo procenti ir gandrīz puse no algas. Sākumā sola, ka izmaksas un, tad pēkšņi saka, ka nebūs.. jo izrādās neesi nostrādājis 3 mēnešus! Es pati nostrādāju kādu laiku tur, vēl iekārtoju savu draudzeni,smagi nožēloju, jo viņa tika šāda veidā apčakarēja. Ka ari man līdz galam neizmaksāja.
Tur ir divi cilvēki, kas atbild. Valdes locekle Oksana, kurai jautājot par algām, saņem vienu atbildi vienmēr- es neko nezinu, jautā Aleksandram. A kas ir Aleksandrs? Ķipa arī īpašnieks,bet pēc dokumentiem nekas. Čakarē visus, ignorē uz jautājumiem. Īsāk sakot priekšniece neko nezina itkā, visi jautājumi pie Aleksandra. A tas ignorē.. čakarē visus!

KOPŠ AIZIEŠANAS PROM.. RĒĶINIES, KA NAUDU TU NESAŅEMSI NE TRĪS DIENU LAIKĀ, NE MĒNEŠA LAIKĀ! NĀKSIES SKRIET PAKAĻ UN LŪGTIES SAVU NAUDU!

GALVENAIS, KA NETIKA BRĪDINĀTS, KA PROCENTI NETIKS MAKSĀTI JA NENOSTRĀDĀSI 3 MĒNEŠUK. BIJA VIENKĀRŠA SARUNA - STĀJOTIES DARBĀ TAVA ALGA BŪS 4EUR/H + PROCENTI PIE ALGAS BŪS !
VAJADZĒJA PAZIŅOT TAD JA AIZIESI ĀTRĀK PAR PĀRBAUDES LAIKU,TAD PROCENTUS NEIZMAKSĀS! TĀDAS DUSMAS UZ TIEM KRĀPNIEKIEM!

BRIESMĪGI CILVĒKI, KRĀPNIEKI!

Foodline 28.07.2021

Food lines latvia slikta darba vieta