LV RU
www.sudzibas.lv Sia "Finanse Invest group" Neuzķerieties, lai cik nopietni viss arī neizskatītos

Sia "Finanse Invest group" - Neuzķerieties, lai cik nopietni viss arī neizskatītos

Labdien!!! Šis ir kārtējais brīdinājums uzmanīties no cilvēkiem, kas it kā var izkārtot kredītu!! Sludinājumu ar šāda pakalpojuma piedāvājumu atradu www.ss.lv. Firma Sia "Finance Invest group". Tika norunāta tikšanās Kr.Barona ilea 54. Aizpildīju pieteikumu kredītam. Bija jāsamaksā Ls20.Šī summa bija jāmaksā it kā par finansu pakalpojumu sniegšanu. Un pats labākais-tika izsists čeks! Bet kas ir pats interesantākais-čekam ir 18% PVN likme, kaut gan no 1.janvāra PNV ir 21%. Otrkārt- ailē, kur bija jābūt 18% (īstenība 21%) no LS20 bija 00.00. Tas nozīme, ka kases aparāts vispar nav pat līdz galam noregulēts!!! Ievadīts firmas nosaukums un reģ. numurs. Tātad tas vien jau liecina, ka tā ir kārtējā krāpšana.
Man tika iedots līgums par finanšu pakalpojumu sniegšanu. Un klāt piesprausts šis "perfekatais" čeks!!! . Līguma norādīta kaut kāda mistiska izpildītāja pārstāve O.Paškovska.
Pameklējot googlē, atradu, ka uz šīs firmas juridiskajā adresē Rudens ielā 3-2 atrodas dzīvoklis, kurš nu jau tiek pārdots izsolē, jo "Aizkraukles bankai" netika maksāts kredīts par šo dzīvokli. Variet paskatīties
http://www.lzti.lv/inc/poptext.php?aid=1364
Firma ir atrodama Lursoft datu bāzē, bet šīs firmas darbības gan ir ļooti apšaubāmas!!!
Atliek vien nobrīnīties, ko tik cilvēki neizdomā!!
Tāpēc, mīļie cilvēki, neuzķerieties, lai cik nopietni viss izskatītos.

Un

Komentāri (6)

Un una 20.01.2009

Neuzrakstīju pašu galveno...protams, otra dienā piezvanīja, ka kredītu nevarēsu saņemt. Ka viņi mēģinājuši visās iespējamajās vietās...

.. ...kl 21.01.2009

Kārtējā šāda veida sūdzība parāda cilvēku naivumu un stulbumu!

Pi Piekrāptais 28.01.2009

Vajag visiem savākties piekrāptajiem un nolinčot.

TĀDS PATS URLA 04.03.2009

"Finanse Invest group" - perfekts nosaukums. Salieciet kopā nosaukumā ietverto vārdu pirmos burtus un izlasiet. FIG!!!

Ba Baņkieris 01.06.2010

Man ir tāda iespēja pārliecināties par šādām sūdzībām, tas daļēji saistīts ar darbu, daļēji sava prieka pēc.
Veicu nelielu eksperimentu!
Ierados šajā firmā kā potenciālais kredītņēmējs. Viss izskatījās skaisti un jauku! Varētu teikt brīnišķīgi! Par butaforiju varētu ielikt +10!
Kā jau teicu, butaforija! Bet tagad visu pēc kārtas:
Jauneklis, kas sēdēja pie galda uzklausīja mani un tad teica, ka viņi paši nepiešķirot kredītus, to dara privāti kreditori, kurus šī firma sameklē. Lai tas notiktu, ir jāsamaksā 25Ls, jo tāda esot kreditora prasība. Kad nauda samaksāta un līgums noformēts, tad viņi meklē kreditoru un piecu darba dienu laikā paziņo vai kredīts tiks piešķirts, vai nē. Ja kredīts tiekot piešķirts, tad viņi sev patur 10% no kredīta summas.
***********************************************************************************************************
NU TAD LŪK, JA MŪSU SABIEDRĪBA PRASTU LOĢISKI DOMĀT, TAD ŠĀDU KRĀPNIEKU BŪTU MAZĀK!
"Ieslēdzot" loģiku rodas jautājumi un secinājumi.
Lūk šie secinājumi:

1)-par kādu samaksu var būt runa, ko pieprasa kreditors, ja firma tikai taisās meklēt kreditoru?

2)-sevišķu uzmanību piesaistīja fakts, šī firma reklamējās, ka viņi iedos kredītu arī ar sliktu kredītvēsturi, kurš kreditors būs tiks stulbs lai dotu naudu cilvēkam, kurš ir kaut vienā parādnieku datu bāzē?

3)-palūdzot uzrādīt licenci par finanšu darbību, jauneklis aizbildinājās, ka tā atrodas pie direktora un viņa nav pašlaik uz vietas. Cik man zināms, tad licences fotokopijai ir jābūt pieejamā vietā.

REZULTĀTĀ SECINĀJUMS IR VIENKĀRŠS - ŠEIT NOTIEK ĻOTI LABA KRĀPŠANĀS. VARU JUST TIKAI LĪDZI TIEM CILVĒKIEM, KURUS ŠĪ FIRMA IR APKRĀPUSI, BET DAŽREIZ NENĀK PAR ĻAUNU PAANALIZĒT TEKSTUS, KO JUMS STĀSTA UN RĀDA, KĀ ARĪ IEDZIĻINĀTIES NOSAUKUMOS.
Finanse Invest Group (FIG)

Rr rrggrgrgr 02.04.2011

pats labakais ka japaraksta ligums, kads ligums, ja nauda vel nav zinams kur tiks dabuta...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes