M Maris 25.11.2011

Ja, ja vins no liepajas, garmatains ezelis, brauka ar pasatu tagad zilu. un sadarbojas ar kaut kadu juridisko kantoriti petrow, baigi ķipa piesedz, meesli viņi

E Edgars 28.11.2011

Uldis Auziņš, arī man ir piekrāpis, izmantojot dārgu auto

A AAiiBB 25.03.2013

Esiet uzmanīnigi Uldis Auziņš ir tiešam krāpnieks, viņam vēl ir firma RR Auto (nezinu īstā vai nē) var taisit līgumus uz šo firmu. Tagad nesa brilles, īsie mati un baltie kā sniegs zobi. Reāls krāpnieks, var uzmest uz lielu summu uz pazust.

A AAiiBB 25.03.2013

sajaucu, nevis RR auto, bet SIA " RR GROUP"

L lexus.auto 26.03.2013

AAiiBB Laikam, jaukais Miroslava kungs, kurš piesavinās svešas mantas.

O olafs66667 30.08.2018

Miroslavs Puhaļskis - reāls krāpnieks!

K Krstaps 06.02.2019

Uldis Auziņš dzivo Madona .

K Krstaps 06.02.2019

Kopš mainījušies īpašnieki, kādreizējais salons "Solana" Madonā, Rīgas ielā 1, ir iemantojis nosaukumu "IN A BEAUTY" kas tulkojumā no angļu valodas nozīmē "Skaistumā". 27. novembris bija īpaša diena, kad uzņēmuma "IN A BEAUTY" jaunie saimnieki - Uldis Auziņš un Ina Ivanova - uzsāka darbību.