www.sudzibas.lv SIA EVAUTO Edgars Poļiško Izmanto auto kas ir atstāti Evauto placī un izraisa pārkāpumu par ko nemaksā.

SIA EVAUTO Edgars Poļiško - Izmanto auto kas ir atstāti Evauto placī un izraisa pārkāpumu par ko nemaksā.

19.04.2023. Auto placī Evauto Reģ. Nr. LV43603083762 pie Edgars Poļiško p.k. 201184-10012 dzīvo Jelgavas rajons, Livberzes pag. Smuidras ,iegādājos auto un kā daļu samaksas atstāju savu iepriekšējo auto BMV 320 reģistrācijas nr. MA4919 kas tika uzreiz noņemta no uzskaites. Kuru kā viņš saka 21.04.2023.izmantojis viņa darbinieks un braucot Lietuvā pārkāpis ceļa satiksmes noteikumus, pārsniedzot atļauto ātrumu, par kuru Es uzzināju 3 mēnešus vēlāk, kad pienāca pirmā vēstule no Lietuvas policijas un uzreiz rakstīju E.Poļiško, kurš vainu atzina un solīja samaksāt sodu. Uz Lietuvu rakstīju ierakstītu vēstuli kad tā nebiju es kas vadīja auto un uzrādīju E.Poļiško datus kā viņš lika.
Tā vairākas reizes sazinoties solīja samaksāt, bet izrādās kad tā negrasās darīt. Kad pēdējo reizi saņemot vēstuli no Lietuvas 02.01.2024. par lēmumu sods jau dubultā un vairs viņš nemaksāšot un lai neraksta viņam. Kā šo risināt? Vai tiešām man jāmaksā cita cilvēka pārkāpums?
Pielikumā bildes no sarakstēm , dokumenti par pirkšanu un pārdošanu man ir pie grāmatvedes tos tuvākajā laikā sadabūšu. Biju policijā ar šo lietu, viņi teica lai raksta pārsūdzību Lietuvas policijai, bet garantiju nedeva, vai viņi vispār izskatīšot.

I

A anse22 03.01.2024

Kaut kas te neiet kopa, jus atstajam mašinu un uzreiz noņemat no uzskaites, tad mašina vairs nav uz jusu varda un bez uzskaites un apdrošinašanas nevar piedalities ceļu satiksme, ja viņi brauca uz Lietuvu pa ceļam ir vismaz 8 radari kas fikseja mašinu. Tad sanak ka jus nenoņemat no uzskaites ja uz jusu varda atnaca sods!

I Inetux 03.01.2024

Es arī domāju kad nevar braukt šādā situācijā, bet dzīvē redz ir savādāk. Sods nāk uz pēdējo auto turētāju.