SIA Eurobaltronic - Krievu apisiens

Nekad nepērcieties šajā veikalā, viņi garantiju pildīt negrib elektrotehnika ir reāls mesls kurai krīt nost vadi lodējumi vāla bēgti barošanas bloki nokritusi tinumi skaļrunim ir ari grūti denisam runāt par telefonu bieži jāmelo ka viņš nav kaut kur izgājis lai ari patiesība tur ir naudu atgriezt un preci saņemt negrib atpakaļ dēļ to ka ir nekvalitativitāte visur praktiski vainīgs tie tumbas, pajoliņu kantoris neviens neparko īsti neatbild, 5 reizes taisa pa garantiju kas iet menesiem darbojas vidēji 1 nedelu, gribat papist naudu un vel tūkstošus, aizejiet tur tad sapratīsiet ka ir apisiens eurobaltronic. Lv, atcerieties naudu pacakaresiet pie ta ka ies beigts būsiet vainīgs jūs garantiju veiks ilgos terminos bet to cēla izdevumus neatmaksās.Drīzāk neliksies ne ziņas, apsisināji īsi un konkrēti lēta ķiņas prece par lielu naudu