www.sudzibas.lv SIA ETS - autonoma Autonoma Sia ETS izkrāpj naudu no klientiem

SIA ETS - autonoma - Autonoma Sia ETS izkrāpj naudu no klientiem

Neatgriež drošības naudu pēc automašīnas nodošanas.
Reāli uzmetēji, šobrīd neceļ telefonu, neatbild uz e-pastiem.

Neieteiktu sadarboties ar šo autonomas kantori!

K krristaps 06.04.2015

Šajās brīvdienās ņēmu Audi A6 uz nomu autonomā ETS.
Par autonumo varu teikt vairākas labas lietas: var sarunāt saņemšanu / nodošanu vēlu vakarā (22:00), automašīna labā tehniskā stāvoklī un tīra. Var sarunāt plānotus braucienus ārpus Latvijas: piemēram Igauniju.
Auto saņemšana man ērtā vietā: Mežciems.
Runājot par salona tīrīšanu, uzzināju arī stāstu, ka esot bijis gadījums, kad cilvēks nodod mašīnu, salons netīrs, un jūtams ka salonā smēķēts, taču noliedz ka smēķējis, un protestē, ka no drošības naudas tiek ieturēts sods 150 EUR par smēķēšanu salonā, un ievieto internetā sūdzības. Cik saprotu šī ir tā sūdzība, par kuru man tika stāstīts. Ja stāsts ir patiess, tad šajā konfliktā par drošības naudu esmu autonomas pusē. Pret smēķēšanu salonā ir jācīnās. Es negribētu ņemt nomā cigerešu smakas piedzītu mašīnu, nedz arī ostīt salonā sakarinātas pretdūmu smaržvielas.
Mans viedoklis varu ieteikt šo autonomu. Man bija pavisam cita pieredze nekā sūdzības autoram. Drošības naudu atmaksā pēc mašīnas pieņemšanas, cilvēki ir sazvanāmi, solīdi.
Un man liekas prasība par tīrību un nesmēķēšanu nav slikta, nākošais nomnieks, es, varu saņemt akurātu auto ar kuru prieks braukt. Viss.