SIA "Ervia" - BMW 530 D

Tika nopirkta mašīna rumbulas placī.. kā izrādījās spēcigi pārtītu .. notīti 400 000 km :D. īsā eksplutācijas laikā 10 000 km sākās kkēdes reakcija . turbinas remonts 1000 eur ..pēctam automātiskā ātrumkārba -remonts 1800eur .. pēctam dzinējs kurā bija paviesojušies meistari ar līkām rokām sakrāmēts uz tirgošanu .. łoti slikti pārlasīts varētu teikt nejēdzīgi .. remonts 3000 eur .. metiet līkumu Rumbulas plačiem :D

R Raimonds Brutāns 28.10.2017

Tu i dumš ja paņēmi šādu auto.

M Mārcis Čakste 28.10.2017

tu ir gudrs jo tu dur ar kājām ? tev pat sabiedriskajam nesanāk bomār :D

R Raimonds Brutāns 28.10.2017

Samaksāji 4800 par remontu , nu O.K.. Tava izvēle.
Un tā būs katram bavārijas meslu vāģa īpašniekam.

M Mārcis Čakste 28.10.2017

kā tu profesor iedomājies ? var pērkot mašīnu placī izjaukt mororu un kārbu ? esi ?:D

D Diiiiiii 28.10.2017

Pirms pirkt auto, nevajag pažėlot 50 eur, un jāaizdzen uz servisu uz apskati, tad nebūtu jāizmet tāda nauda remontam!

M Mārcis Čakste 28.10.2017

neviens rervis tev nevar pateikt kas darits motorā vińu neizjaucot :D labrīt :D jā ok ka riepās spiediens ir un spuldzites deg jā ok :D par pārtīšanu ne visiem blokiem tiek klāt tie servisi kur saglabājas noskrējiens ..

Dainis 28.10.2017

Ja pircējs ir galīgs idiots tad protams rumbulas plačiem jāiet ar līkumu, nu bet tu taču tagad nazis esi, vari pasēdēt savā neejošajā bmw mūziku paklausīties un stūri pagrozīt.

M Mārcis Čakste 21.11.2017

:D

A Artis 28.10.2017

Lēts un labs BMW nav. Tu nopirki ko gribēji un saņēmi ko esi pelnījis.

man škiet Artis pelnijis pa lūpām ... viszinis :D

A Artis 28.10.2017

Man vienkārši napatīk veci BMW. Sist nevajag. Trompete jāpūš.

M Mārcis Čakste 28.10.2017

Par trompeti tu, jo nemaki spēlēt.. Vienigais kam tev varbut pūpas vajag ir tas ka tu esi gejs un patiik siukaat: d tas ka tu vienīgais ar ko māki braukt ir mute un nesanāk nauda pat vecam bmw ir skaidrs: d kur bla tādi izdzimteńi kā tu rodas: d

Dainis 16.11.2017

Spriežot pēc bildēm FB tu pat savu ēnu iebiedēt nespētu, tā kā vienīgais balamute šeit esi tu, sēdi savā neejošajā miskastē un grozi stūri tālāk!

A Artis 16.11.2017

:-D