www.sudzibas.lv SIA ELPA Akcija pie ieejas

SIA ELPA - Akcija pie ieejas

Kādā reklāmrakstā avīze „Ir” lasīju par uzņēmumu, kas itin veiksmīgi iekārtojies Kurzemes pusē un ražo visādus labus produktus. Tas ir SIA „ELPA”.
Kā paši šajā slejā pozicionē, viņu 3 biznesa principi ir sekojoši:
1. Filozofija. Jābūt ideālismam, idejai, mērķim.
2. Komanda. Nebaidīties pieņemt darbā par sevi gudrākus cilvēkus.
3. Nemelot. Ne darbiniekam, ne pircējam. Citādi agri vai vēlu viss noies uz grunti.
Par pirmajiem diviem es nevaru komentēt, bet par trešo pēc apmeklējuma Mežciema RIMI nācās secināt, ka pamelot mazliet tomēr var, vismaz pircējiem.
Sievai pie ieejas meitenes sasola, ja nopirksiet 2 vai vairākus mūsu kompānijas izstrādājumus, uzrādot čeku pie izejas, saņemsiet krējumu par brīvu. Bet nekā, iznākot ārā, meitenes bija nozudušās, un tā nu jāiet atpakaļ bija, atkal jāstāv tajā brīdī garajā rindā. Meitenes varēja vismaz pateikt, ka nebūsim pēc mirkļa vai tml.

E

A AK79 23.04.2013

Bet pie kreejuma tachu tikaat?