SIA EFESA(BAMBINI.LV),bērnu ratiņi - piegāde

Pirms izlemiet kaut košeit pasūtīt padomājiet... Laicīgi nesaņemsiet savu pasūtīto preci'..čakarē prātu tikai.. naudu paņem un baigie gudrinieki.Ppasūtīju bērnu ratiņus BAMBINI.LV interneta veikalā viss jauki skaisti akcija bija un gaidu piegādi. Pienāk pēdējā solītā piegādes diena ratu nav . Zvanu uz biroju tur saka ka būs pēc dienas -divām... nu gaidīju, atkal nekā. Zvanu vēlreiz šoreiz jau saka ka ar pasūtījumu kaut kas nogājis greizi(it kā ražotājs kaut ko sajaucis??) varot piedāvāt pagaidu variantu, nepiekritu tad solīja nākamajā dienā atzvanīt un pateikt kas un kā tur nepareizi, protams atkal nekā...zvanu pats atkal sola līdz vakaram noskaidrot. nu nezinu kā būs. Uzmanieties no šī veikala, it īpaši ja gribat preces ātri(man no pasūtījuma dienas jau 1, 5 mēn

B Baiba 19.10.2011

Mums tieši tāda pati situācija.

N Nja 19.10.2011

LOSE!!! Paskaties tak kaada maajaslapa vinjiem suudaina. Normaalam veikalam ir lidz visiem siikumiem piestradata majaslapa, a shiem - meesls vien ir. Lapas kvalitaate izsaka visu...

P PTAC 20.10.2011

Prasi naudu atpakaļ

H horeva 22.05.2012

Neceļ telefonu, neatbild uz zvaniem, neatbild uz e-pastiem un preci nevar piegadāt laikā.
Saņem naudu un nozūd miglā. Birojs pēc viņu norādītās adreses arī neeksistē.
Uzmanieties un neko, nekad šeit nepasūtiet!