www.sudzibas.lv SIA ''EFEJA'' Jānis Lielāmurs meistars, remonts - krāpnieks

SIA ''EFEJA'' Jānis Lielāmurs - meistars, remonts - krāpnieks

Lūdzu būt piesardzīgiem vienojoties par darbu uzsākšanu, veikšanu, izpildes kvalitāti ar personu - meistaru) J.Lielāmuru. Šis ‘’meistars’’ ir negodīgs cilvēks, kurš ir mērķēts tikai saņemt naudu un naudu. Šis cilvēks nenes atbildību par savu darbu – KRĀPNIEKS ! Kā izrādās krāpniecība notiek arī juridiski.(skat.zemāk citātu no [slēpt]@inbox.lv)
Fakti: tika noslēgts LĪGUMU(25.08.2012.), starp SIA ''EFEJA'' direktora Jāni Lielāmuru, kurš saskaņā ar līgumu apņēmās veikt virtuves remontdarbus. Remontdarbi tika nepabeigti un kā tika konstatēts tad apdares darbi veikti ļoti nekvalitatīvi. (piem.ar reģipsi sienas un griesti ir nelīdzeni, šuvju vietas aizsmērētas ar nezināmas izcelsmes’’špakteli’’, skrāpējumi un bružājumi uz visām virsmām. Kas attiecas uz griestiem- kas tieši ir acīs un būtu jābūt līdzeniem un baltiem – patiesībā izskatās ārprātīgi – ar šuvēm,skrāpējumiem, putekļu pielipumiem – krāsojums raibs, vietām pat nav nokrāsots vispār (nevis balts). Tāpat ir ar sienām – ar šuvēm,skrāpējumiem, putekļu pielipumiem…raibas!!!
Vairākkārtīgi, kā aicināju J.Lielāmuru veikt kļūdu labojumus, tas netika panākts un rezultātā par ilgi krāto naudu virtuves remontam – pašlaik ir saņemts rezultāts, ka jākrāj no jauna nauda un jāmeklē meistari, kas domās, kā samaitāto labot (jo skats ir drausmīgs). Meistari, kas ir bijuši apskatīt – komentē ‘’vai jums šeit kāds pirmklasnieks visu salaidis dēli utt. komentāru ir daudz….un viņi ir precīzi !!!)
Informācijai !
No Citējot

Citēts no Janis Lielamurs
[...par Efejas nomelnošanu, jau gadus 3 nenotiek nekāda darbība...]
Tātad krāpniecība ir bijusi jau sākotnēji - no Jūsu (Janis Lielamurs) puses.

....forši, tagad ir pamats vērst uzmanību uz Jūsu kā fiziskas personas faktiski veiktu krāpniecibu (daudzfunkcionālo darbību). Pats uz šo brīdi esat to rakstiski apstiprinājis.

Esi aizmirsis vienu faktu - pasaule ir apaļa un informācijas telpa ir atgrizeniska.

---------- Pārsūtītā vēstule ----------
No: Janis Lielamurs
Datums: Wed, 07 Nov 2012 09:40:24 +0200
Temats: Re: Saskaņā ar 2012.gada 25.augusta LĪGUMU, starp SIA ''EFEJA'' direktora Jāņa Lielāmura personā (izpildītājs)....

Uzskatu ka veicu visu kas bija manos spēkos […] Centos būt maksimāli pieklājīgs un savaldīgs.Par Efejas nomelnošanu,jau gadus 3 nenotiek nekāda darbība.Kas attiecas uzmani ,sestdien jau būšu Norvēģijā

No Citējot

Saskaņā ar līgumu… starp SIA ''EFEJA'' direktora Jāņa Lielāmura personā (izpildītājs) par telpu remonta darbiem:
1.punktā noteikto: 1. [ Līguma priekšmets - virtuves remontdarbi...];
2. punktā noteikto: 2. [...nodošanas termiņi ir 2 nedēļas no līguma noslēgšanas brīža.] - darbi līdz 06.11.12.nav izpildīti, nav novērstas darba izpildē radušās kļūdas Izpildītāja kļūdas dēļ.
6. punktā noteikto: 6. Pēc darbu beigšanas Izpildītājs 2 gadu laikā nodrošina garantijas remontu, ja defekts radies Izpildītāja kļūdas dēļ.

Pamatojoties uz 2012.gada 25.augusta LĪGUMU un rakstisku vienošanos par darbu izpildi (pie maksājumu grafika), veikta maksa pēc mutiskas un rakstiskas vienošanās par darbu galīgo pabeigšanu pēc cita Pasūtītāja pasūtījuma izpildes. Darba galīgā izpilde tika atlikta, pēc savstarpējās vienošanās, ņemot vērā cita pasūtījuma izpildes termiņus (kas bija Izpildītājam), ar nosacījumu, ka Izpildītājs pabeigs veikt remonta darbus līdz 01.10.2012.

Darbi līdz 06.11.12.nav izpildīti, nav novērstas darba izpildē radušās kļūdas Izpildītāja kļūdas dēļ.

Par konstatēto Pasūtītājs ir informējis Izpildītāju telefoniski vairākkārtīgi.
Vairākkārtīgos telefoniskos kontaktos - tika vilcināts laiks no Izpildītāja puses.
Līdz 06.11.12. Vienošanās Izpildītāja (SIA ''EFEJA'' direktora J.Lielāmura personā) bezatbildības dēļ nav panākta.

Atkārtoti (nav mans mērķis nomelnot ''EFEJA'' SIA) , Lūdzu godīgi nodrošināt nepabeigto darbu izpildi. (no)

F

Komentāri (2)

F fizkalis20 14.02.2013

papildinājums-atsauce par sūdzību( fizkalis20) - nekad neesmu publiskojis savu attieksmi par negodīgiem cilvēkiem(meistariem -domāju, lai jau paliek uz meistara sirdsapziņas), bet, acīmredzot tomēr ir jainformē cilvēki - jo tad, varbūt tiks pasargāti citi cilvēki un nesaistīsies ar negodīgiem darbu veicējiem.
(šīs dienas viesu apmeklējums un komentāri par remontkvalitāti - lika veikt šo rakstu).
Domāju, ka tad (ja būs pieejamas atsauksmes, ieteikumi) arī - meistari, pirms palikt nekaunīgiem, padomās par savu Reputāciju.
fizkalis20.

I inesekozlova 04.03.2013

ir dzirdēts par šito Jāni Lielāmuru - baigais rausējs, ekonomētājs uz materiālu - laikam jau tā naudas kāre ir tā reputācija. Pasniedz jau sevi kā baigo meistaru, pieklājīgu, zinošu, kautrīgu. Bet patiesībā - baigais Frukts ! Tiešām nav ko ar šo sasieties, tika sev baigos mīnusus un kreķi piedabūsiet !
Un vēl lielās, ka esot baigais mēbeļmeistars. (varbūt - nezinu), bet to ka naudu kāšš - tas ir točna !

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes