SIA ebeducation - Krāpnieki

Vai kāds ir uzrāvies uz darba piedāvājumu no EB Education? Vienkārši interesē, kas tas ir par kantori un ja kāds ir uzrāvies uz šo te lūdzu padalīties savā pieredzē! Shēma liekas visai gudra, bet liekas tiešām, ka tie ir tikai un vienīgi krāpnieki un šantāžisti!

P

J Juris 01.10.2011

Es jau kādu laiku darbojos, nekas tamlīdzīgs, un nopelnīt arī var labi.

M marta 02.10.2011

Nu, 25 lati par gramatu, kura ir tikai 50 (!!!) lapaspuses - tur jābūt idiotam, lai cerētu, ka būs laba prece. Savu biznesu veidot - neiemācīsies.

Pa to naudu labāk nopirkt elektroniskas grāmatas no kādas nopietnas izdevniecības, grāmatas ar autoru, atsauksmēm, utml. Bet pirkt tikai tāpēc, lai piramīdas shēmas variantā atrastu nākamo muļķi, kam pārdot tālāk - nu nez vai Latvijā būs gana muļķu.

E Egils 18.10.2011

Viena vienīga krāpšnas shēma, līdz ko pieteicos, tā automātiski parādījās pircējs burtiski 5 minūšu laikā, un no sākuma man ir jānopērk grāmatas no firmas lai pārdotu tālāk, kur garantijas nav nekādas ka tās grāmatas vispār reāli pastāv līdzko pārskaitīšu naudu tā, var viss pazust ar galiem..