www.sudzibas.lv SIA Durbe ture turisms/izglitiba

SIA Durbe ture - turisms/izglitiba

Esmu pamatīgi nikna par kompānijas attieksmi pret klientiem.Apzināti tikām maldināti par patieso pakalpojuma kvalitāti Anglijā Hestingsā -vasaras valodu nometnē.
Uzskatu ka tā bija neadekvāti auksta cena par ļoti zemas kvalitātes pakalpojumu.Ari firmas vadība necienīgi un klaji vienaldzīgi izturas pret notikušo.Neiesaku šo kompāniju nevienam, kam svarīgi kur un kādos apstākļos nonāk Jūsu bērni .

I

; ;-DDD 08.12.2008

straadaat arii nevienam tur neiesaku - firmas direktore ir muuzham ar dziivi neapmierinaata un dara visu iespeejamo, lai taadi buutu arii darbinieki. murdzinjsh! :)

A Auglis 17.01.2009

neesmu dzirdējis par auKstām cenām. ir bijušas auGstas bet aukstas vēl nekad. kā tu juties tajā brīdī?

A Auglis 17.01.2009

naglijā bija auksti?

A alexa 17.01.2009

laikam tas niknums par kompāniju ir tāpēc, ka bērns neko nebija iemācījies??? un kāds dunduks bija pirms nometnes tāds arī atgriezās atpakaļ??? auKstās cenas rullēē!!! :D :D :D

S sanija 11.03.2009

Šis uzņēmums ir šausmīgs. Tā vadībā strādā zoss - Nora Dudareva. Tā ir arī šī uzņēmuma "gudrā" galva. Šinī uzņēmumā ne vien pret klientiem izturas nekaunīgi, bet arī pret darbiniekiem. Labi tikai izturās pret savām "piepēm".Netīra darba veikšanai periodiski tiek pieņemti jauni darbinieki, kuriem tiek noteikts pārbaudes laiks un nežēlīga attieksme no pārējo darbinieku puses.

P peciņa 11.03.2009

Ja tev sit pa vienu vaigu, tad griez pretī otru vaigu! Tad abi vaigi būs veselīgi sārti!

. ... 28.10.2009

Es tikai varu pateikt, ka Nora Dudareva nevienam neko labu nedarija un nedarīs. Šī sieviete nedraudzējās ar savu galvu un viņjai ir vienalga ko darīt lai tikai dabūt visu, ko viņa vēlās. Krāpniece!!!

E esmeralda 23.01.2010

Pilniba piekritu visiem. ka vareja tadat uznjemuma verties valaa vispar? kauna nemaz nav ! smauc tik cilveku!