SIA "Durbe tūre" angļu valodas kursi - attieksme

Divreiz uzkāpu uz viena un tā paša grābekļa - pirmo kursu līmeni mācījos Jūrmalā, saskāros ar šī uzņēmuma organizatoriskajām problēmām, kursus pametu, jo nepatika filiāles administratores attieksme un pasniedzēja pasniegšanas stils - maksimāla gumijas vilkšana, lai tikai nepārkāptu lekciju grāmatas limitu.
Rīgas filiāli izvēlējos, jo kursu norises laiks bija pieņemams. Problēmas sākās, kad palielinoties darbu apjomam, nespēju apmeklēt kursus un gribēju pārtraukt tos.
Mācība - nekad viņiem nemaksāt visu summu uzreiz par visiem kursiem, jo uzņēmums ir tik "noslogots", ka iesniegumu par kursu pārtraukšanu izskata 20 dienas, respektīvi kursus ir iespējams pārtraukt tikai ar 21 dienu un ietur 20 latus administratīvos izdevumus, kas ir saistīti ar kursu pārtraukšanu. Ja tiek maksāts par katru mēnesi atsevišķi, rēķinus atsūta pēc apmaksas termiņa, ar tekstu - jūs kavējat apmaksu. Jautājums par ko tad ir administratīvie izdevumi? Nekaunējas arī atsūtīt īsziņu par rēķinu uz mobilo telefonu ap desmitiem vakarā. Netiek sastādīts ne maksājumu grafiks, ne izsniegts līgums, viss notiek uz internetā publicētu noteikumu pamata. Noteikumos arī rakstīts, ka nodarbības, kas iekrīt svētku dienā, tiek atstrādātas ar mājas darbiem. Par cik kursi notika periodā, kad bija Ziemassvētku un gadu mijas brīvdienas, tika pacelts jautājums par šīm nodarbībām. Nodarbības notika, protams, citos laikos pēc tam, kad protestējām par šadu kārtību, bet pārsteidza administratores attieksme - "Kas Jums tādas muļķības teica, ka būs mājas darbi???"

Šī bodīte strādā pēc "trekno gadu" principiem - varētu domāt, ka viņiem klientu ir pār pārēm, knapi 4 cilvēki grupā. Tā tik turpināt un nevajadzēs arī administratorus, jo nebūs ko administrēt:D

J

D Dagnija 02.06.2009

Esmu šajos kursos mācījusies divreiz - dažādos gados un dažādos līmeņos. Pātraucu tikai un vienīgi sava materiālā stāvokļa dēļ. Tiklīdz uzlabosies, tā mācības atsākšu. Ļoti patīk šī skola, un ne ar kādām organizatoriskām problēmām līdz šim nebiju saskārusies. Līgumi man tika izsniegti, rēķini arī. Nodarbības vienmēr atstrādājām - tiešām viss bija kārtībā. Šo skolu iesaku arī citiem.

D Dace 03.09.2009

Nu nerekomendēju mācīties šajā skolā, jo administrācijas it sevišķi direktores attieksme ir briesmīga, māca, lai tikai vilktu gumiju un kāstu naudu!

N Nora 04.09.2009

Šķiet šis uzņēmums nekad nemācās no savām kļūdām. Par klientiem ņirgājās, liekot justies muļķīgi, lai klients nesāktu izmantot savas tiesības. PIRMS PARAKSTĀT LĪGUMU, TO VAJAG KĀRTIGI IZPĒTĪT!!!

G Gatis 04.09.2009

Kur ir aitas, tur ir cirpēji! Ir ļoti daudzi uzņēmumi, kuros var mācīties angļu valodu.Arī attieksme ir patīkama.Ne katrs valodu var apgūt ātri, tāpēc pirms piesakieties kādos kursos meklējiet atsauksmes par uzņēmumu.

I Ieva 23.09.2009

Cītīgi apmeklēju angļu val kursus minētajā mācību centrā, taču... pametu. Arī pasniedzēja tikai apmeklēja mūsu nodarbības. Par izglītošanu tur nevar būt ne runas. Mūsu grupas pasniedzēja uz mūsu, pieaugušo cilvēku nodarbībām nāca atpūsties, jo viņas ikdiena ir starp skolas bērniem. Nav jau tas nekas peļams, tikai viņai necentās organizēt/ strukturēt/ vadīt nodarbības... sajutu, ka neko neiegūstu, pārtraucu maksāt un neierados. Tā arī neviens no administrācijas nepajautāja, kāpēc...

G Gunta S. 29.12.2009

Man ar šiem valodu kursiem arī ir bijusi negatīva pieredze. Neapmierina, ka kursi netiek normāli organizēti. Pēc vinu majas lapas liekas, ka prestižs uzņēmums . Realitāte viss ir savādak.

A Astra 15.08.2010

Durbes kompanija-zem katras kritikas. Sakuma sasola zelta kalnus, pec tam nekas no solita netiek izpildits.

Z zaneZ 20.10.2013

Sveiki, nesen ari es mekleju atsauksmes par so skolu! Komentari diezgan paseni, tomer ari mani mazliet uztrauca vai iet uz so skolu!!
Bet noriskeju - eju ar NVA kuponu!
Un ziniet viss ir super. Attieksme gan no vadibas, loti patikama vide, telpas!
Skolotaja vispar super, ari kolektivs jauks! Atlauj pat palikt ilgak pie arzemnieku grupas!
Skola izsniedz gramatas, tabulas, kope matrialus bez maksas.

Noteikti iesaku jums izveleties un pameginat so iestadi ;)