www.sudzibas.lv SIA Ductus Lēta nekompetence, lieli zaudējumi

SIA Ductus - Lēta nekompetence, lieli zaudējumi

SIA "Ductus"Valmieras iela 3 - 4, Rīga, LV-10Reģ.nr. 41203027761Lēts kantoris, kas akli pakļaujas nekompetentu pasūtītāju spiedienam. Šis Talsu novadā reģistrētais uzņēmums 2013. gadā remontēja apmēram 1000 m2 lielu plakano jumtu Tīnūžu šosejā 9, Ikšķile. Remontu bez kopīpašnieku piekrišanas pasūtīja SIA Latectus (SEB). Daļu remontu organizēja mājas nelikumīgi ieceltais pārvaldnieks SIA RBSSKALS Serviss. Remontdarbos nav ievērotas jumta seguma materiāla ražotājas instrukcijas, tehnoloģiskās prasības un Latvijas būvnormatīvi. Kopš remonta dažādās jumta vietās veidojas gaisa burbuļi, kas piepildās ar ūdeni, fiksētas 3 jumta caurteces, kas applūdinājušas 6 augšējo stāvu dzīvokļus. Pēdējā caurtece fiksēta 2014. gada oktobrī. SIA Ductus baidās no neatkarīgu ekspertu atzinumiem kā velns no krusta.

S

Komentāri (3)

Inženieris 22.03.2015

SIA Ductus meistariem rokas aug no nepareizas vietas!

Šeit jāpasūta neatkarīga ekspertīze, jāpiedzen zaudējumus un kompensāciju no šiem tiesā!

V Victors 26.05.2015

Neatkarīgs viedoklis no malas.
Netīšām "uzdūros" uz šo sūdzību, izlasīju, apskatīju bildes un kā jumiķis, kas arī klāj plakanos jumtus, varu apgalvot, ka bildēs redzamajām pretenzijām NAV racionāla pamata.
Ja telpās turpinās mitruma parādīšanās ilgāk kā pusgadu pēc jumta seguma ieklāšanas, tad jāmeklē problēma citur.
Jāvērtē situācija kompleksi, nevis jāvaino jumiķus par uzkausējamās hidroizolācijas īpatnībām, kas sūci fiziski radīt nevar...
Neesmu ar Ductus saistīts, tikai nepatīk, ka nespecialisti spriedelē par lietām, kuras nepārzin.
Aizstāvu jumiķus...

S shepard 26.05.2015

Victora sirdsmieram: viss teiktais balstās uz sertificētu speciālistu atzinumiem, kas iesniegti tiesā.

Victora sirdsnemieram: jumts nebeidzas un nesākas ar hidroizolācijas kausēšanu. Pirms jumiķis uzņemas darbu, tam ir jāsaprot un jāizvērtē, ko tas dara un kāds tam būs rezultāts. "Kompleksā pieeja" netiek importēta no Marsa, tai jāmīt jumiķa galvā. Ja klients saka "lec uz ecešām", tad uz tām lec tikai tādi kamikadzes kā SIA Ductus.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes