www.sudzibas.lv SIA Dr. Vidža zobārstniecības klīnika Ignorē zobārstniecības higiēnu

SIA Dr. Vidža zobārstniecības klīnika - Ignorē zobārstniecības higiēnu

Šī iestāde pilnīgi ignorē zobārstniecības higiēnu. nesterilizē medicīniskos instrumentus un strādā bez cimdiem, urbjus maina ar sarūsējušām plaķenēm! "salaboja" veselu zobu, kurš nesāpēja, bet tagad sāp!

R Raivis 25.09.2009

fuj cik pretiiga kliinika!Kaut nu kaads aatraak par viniem iesniegtu suudziibu un vini beidzot sanemtu bargu sodu!

M Mail 25.09.2009

#irst mazak vajag!!! par shitadu muldesanu Janis vispar bez zobiem var palikt.

R Riebīgā Bite 25.09.2009

Uz Veselības inspekciju un pie jurista ar prasību tiesā.
Lai izmeklē, kas un kā.
Ja vainīgs, civilprasību iesniegt.

S svenc 27.09.2009

Jānis gan ir profesionāls ārsts, ka zin kā sterilizēt instrumentus un kādiem tiem jāizskatās.Atradies profesionālis:)

K kiks 06.10.2009

derētu kādam profesionālam zobuārstam paskatīties kā viņi tur perās. tikai jāpasaka lai paņem līdzi kādas nomierinošas tabletes priekš sevīm. pie viņiem iet ir pašiznīcināšanās, zobiem un maciņam.

K kiks 06.10.2009

ja Jānim vēl ilgi sāpēs, tad točna kāds te bez zobiem var palikt :)

A Agnese 15.10.2009

Rakstiet Veselibas inspekcijai Klijanu 7

R rinct 16.10.2009

Kikam!
tie jau Tavi zobi, ne zobārsta.
Ja sāpēs tā būs Tava problēma, ne zobārsta.
Ko tad, ja nebūs naudas, ņemsi plaķenes un rausi pats ārā, a varbūt javu maisīsi plombēm, ko?

V Vanda 06.02.2010

Klinika Vidza pie mums ieperk zobarstniecibas materialus, loti dargus un kvalitativus.Cimdus perk loti lielos dadzumos. kur tad vini tos liek, ja nelieto?

L LLL 23.03.2011

nu, nu, nu... šajā klīnikā zobus laboju jau apmēram 10 gadus, un neviena slikta vārda nevaru teikt, tikai labu... attieksme ideāla, dakterei VIENMĒR rokās ir cimdi, un māsiņa ar vienmēr ir blakus, lai palīdzētu dakterei ar dažādiem darbiņiem - arī instrumentu sterilizāciju... Ja pie zobārsta neiet laicīgi un gaida līdz pēdējam, tad skaidrs, ka pēc salabošanas pāris dienas vēl pasāpēs, bet pēc tam viss būs kārtībā!

W wiktorija 07.03.2013

VAI VISPĀR JĒKABPILĪ IR NORMĀLI ĀRSTI, KAS LABO ZOBUS ATBILSTOŠI CENAI!"?

A Anna7835 07.03.2013

Mde