www.sudzibas.lv SIA "DOVGIL" Slikts serviss

SIA "DOVGIL" - Slikts serviss

Piegādātājs neieradās norunātaja laikā (plkst. 9.00), kaut arī es šo dienu biju saplānojis paņemot darbā brīvu priekšpusdienu. Šis atgadījums radījis man neērtības, jo meistari ieradās tikai plkst. 10.20, kas savukārt paildzināja logu nomaiņu. Es sazinājos ar Piegādātāja pārstāvi un informēju to, ka neesmu gatavs maksāt pilnu summu, jo arī es zaudēju naudas līdzekļus neesot darbā. Palūdzu atlaidīti par neērtībām, par ko saņēmu atteikumu. Palildinot šo rakstu vēlos informēt, ka pats saviem spēkiem, pirms meistaru ierašanās, biju noņēmis apdari un izņēmis palodzes, kas atviegloja meistariem darbu un ietaupīja laiku.

Velvetpopstar 06.08.2023

Nonāvēja nieka 1.20. Sniegpārsliņa izskusa? Vajadzējis gaidīt; nevis nodarboties ar pašdarbību.

E Edvīnijs 07.08.2023

Ko, ko? "Vajadzēja gaidīt, nevis nodarboties ar pašdarbību", kas tas par tādu debilu padomu un kāda tieši no tā "padoma" jēga? Kāds sliktums, ka noņem palodzi un apdari?
Galvenais jau bij iedabūt tekstā savu "sniegpārsliņu", vienmēr nostrādās.

S sannas 06.08.2023

Zeme atveries, kādi vīrieši paliek. Nebrīnīšos, ka strādnieki nokavēja dēļ tāda paša jampampiņa ka Tu .

E Edvīnijs 07.08.2023

Paskaidrosi savu dziļo domu?
Cilvēks, tātad, punktuāls, viņam diena saplānota, laiks = nauda. Pastāsti savu iedomāto scenāriju, kādā veidā TĀDA PAŠA cilvēka dēļ strādnieki varēja nokavēt, man ļoti interesē. Jo Tu taču pati domā līdzi, ko raksti, pareizi?

Un tā vispārināšana par vīriešiem arī super, augsts intelekts jūtams. Varbūt vēl "latvieši" vai "baltā rase", ko?