SIA DOK - Algas

Nevienam neiesaku iet stradat SIA DOK ., nemaksa algu ilgus menešus. Attieksme pret darbiniekiem ir vienaldziga. Bet kad pienem darba sola ka bus alga un vis parejais...

M marba 05.07.2010

Bet, par ko tos uznemuma strada? "SIA DOK"a nav uznemuma registra

X xxx 23.11.2010

Ar celu buvesanu

M MARI 27.12.2010

Nekas nav mainījies arī tagad, šausmīgs kantoris, laikam skolā nav vadība gājusi, ne ar darbiniekiem prot sastrādāties, ne skaitīt prot - visi vienādi, algas rēķina laikam 1.klases skolnieks, kas par nodokļiem un algu aprēķinu nav dzirdējis.

K kristik 18.02.2012

Где можно достать инфу про СИА ДОКС? Где и как можно писать жалобы, если они зарплаты выдают как-бы официально по договору, но есть и зарплата в конверте, где есть отдельный договор, и если что вдруг с человеком случится, никто ничего не знает. Вторые договоры пропадают, деньги они действительно не торопятся выплачивать. Как, где и что можно доказать? Реально ли это? Просто человек погиб, а осталось не выплочено 1500 латов. Они говорят, что никто ничего не знает..