SIA Dižcildi SIA Zauers - krāpnieki

Uzmanieties!
SIA Dižcildi ir vien tas pats slavenais Krāpnieks SIA "Zauers", īpašnieks viens un tas pats psihopāts Druvis Zauers.
Iesaku turēties pa gabalu no šiem uzņēmumiem, ja tos tā var nosaukt, jo:
1) Darbiniekiem algu neizmaksā, labi ja pa retam minimālo atmet;
2) Artūrs Zauers un Druvis Zauers, pret darbiniekiem izturas kā pret vergiem, lamā, draud, kliedz utt. (Abi ir pilnīgi nenormāli psihopāti) Mašīnas netaisa, liek braukt ar pilnīgiem lūžņiem, pašiem jātaisa, kad jāmaksā alga, izdomā, ko neesi izdarījis par ko atvilks, un tā pie algas netiek. Kuldīgā jau viņus pazīst, tur vairs neviens uz viņiem neuzķeras, jo katrs Kuldīdznieks pazīst kādu, ko Zauers apkrāpis, tagad darbiniekus meklē citās pilsētās.
3) Jābrauc ar mašīnām kurām gadiem nav veiktas tehniskās apskates, ja uzliek sodu, maksā paši strādnieki.
Tas kas tur notiek ir kā uz citas pasaules, pilnīga patvaļa, nostrādāju gandrīz mēnesi, labi, ka ātri aizgāju.
P.S. Vairāki "kolēģi" strādāja bez līguma, jo tos vienkārši viņiem neviens nedeva, arī, ja prasīja ne.