www.sudzibas.lv SIA DILARAM Preču piegāde

SIA DILARAM - Preču piegāde

Ja vēlaties saņemt pasūtīto preci laicīgi, tad neielaidieties ar šo "šaraškinu kantoru". Avansa rēķinu izraksta dikti ātri. Kad avanss saņemts par pasūtītāju vispār aizmirst. Pasūtīju pie viņiem preci, saskaņā ar avansa maksājumu firma apņēmās piegādāt to 14 dienu laikā. Kad pēc 15 dienām piezvanīju man atbildēja, ka mašīna vēl neesot atbraukusi, būs tikai nākošnedēļ. Pagāja nedēļa, ne preces, ne jebkādas ziņas no firmas. Atkal zvanīju - atbilde tā pati - mašīna būšot nākošnedēļ. Lai saņemtu atpakaļ iemaksāto avansu pieprasīja rakstisku iesniegumu ar norādi kāda iemesla dēļ atsakos no viņu pakalpojumiem. Pagaidām naudu vēl neesmu saņēmusi atpakaļ, kat gan iesniegumu viņi saņēma jau pagājušajā nedēļā.

G

D Dzintra 04.07.2011

Aprīļa sākumā psūtījām dīvanu '' BRUNO '', CENA NE MAZA - 610, LS.. Saņēmām pasūtījumu diezgan laicīgi, nedienas sākās pēc tam. Ļoti slikta kvalitāte, strīpainā auduma atzveltnes drausmīgas, greizas, krunkainas un pats dīvāns vienās krunkās, izskats kā vecam, ilgus gadus izsēdētam dūvānam.
Griezāmies Firmā ar iesniegumu, kuram pievienoti 22 fotoattēli ar brāķainajiem dīvāna fragmentiem. Rakstisku atbildi nesaņēmām, vien solījumus līdz maija vidum apmainīt ( tur nekas nav izlabojams ) pret likvīdu. Pienāca jūnija vidus, bet no dīvāna ne vēsts. Atkal rakstījām jaunu iesniegumu, ar prasību atgriezt samaksāto naudu. Atbildi kārtējo reizi neesam saņēmuši. Kas atliek?
1. GRIEZĪSIMIES TV '' BEZ TABU '', lai izskan firmas DILARAM SIA '' slava '' pa visu valsti un tad turpināsim tālāk - TIESĀSIMIES.

Lūdzu nesasaistieties ar šo firmu! BLĒŽU kompānija

K Katrīna 06.07.2011

Ar bez tabu Jūs neko nepanāksiet bija līdzīga situācija ar citu firmu, cilvēcīgi vienojāmies. Mēģiniet sazināties ar firmu.

U uldis 11.07.2011

Nu Tautas balss tik bieži rāda sižetus par man zināmām firmām viņi darbojas tālāk. Jāgriežās PTAC.