SIA DIARTIK - KRĀPŠANA

SIA DIARTIK - KRĀPNIEKI! Juris un Dina ir divi rūdīti blēži, kuru bizness balstās uz klientu apzagšanu. Viņu mājaslapa ir tikai skaists, bet tukšs konfekšu papīrītis. Viņi slēpj sava ofisa adresi Rīgā. Nesāciet ar viņiem sadarboties, pirms neesat pārliecinājies, kur viņiem ir birojs un viņus tur saticis. Neticiet viņu medainajiem un laipnajiem solījumiem. Skaists būs tikai sākums, beigās jūs piekrāps par lielām summām. Neielaižaties nekādās sarunās par norēķiniem skaidrā naudā. To jūs nemūžam neredzēsiet. Vislabāk nemaz nesāciet ar viņiem nekādu sadarbību!
  Ja esat jau apkrāpto vidū, nekavējieties vērsties ekonomiskajā policijā un VID, kur uzrakstiet oficiālu sūdzību. Pamazām pret viņiem sakrāsies kritiskā masa un viņu rūpalam pienāks pelnīts gals.