www.sudzibas.lv Sia Delta Capital ne godīga attieksme

Sia Delta Capital - ne godīga attieksme

Sveicināti.

Visi kas plāno aizņemties vai ir aizņēmušies no Kredits 7 vai Kredits365 (SIA Delta Capital) informēju, ka apmaksas problēmu gadījumā šī SIA atšķirībā no visām pārējām (4finance u.t.t. ) sastādot atmaksas grafiku SABOJĀ KREDĪTVĒSTURI !!!
Respektīvi ja 4finance vai cits kredīt-devējs sastāda atmaksas grafiku apmaksas problēmu gadījumā, tad problēmu kredītvēsturē šī informācija glabājas kā aktīvs aizdevums un ne ietekmē kredītvēsturi negatīvi, bet Kredits 7 vai Kredits365 (Sia Delta Capital) gadījumā grafika sastādīšanu šis uzņēmums kā AKTĪVS PARĀDS tādējādi ja pat izmaksāt parādu pēc atmaksas grafika, vienalga pēc 60 dienām sabojāsies kredītvēsture. Šis uzņēmums vienīgais praktizē tādu praksi, ka naudas atmaksas problēmu gadījumā tie uzreiz sabojā kredītvēsturi.
Tādēļ iesaku vēlreiz apdomāt vai tiešām ir tā vērts aizņemties no SIA Kredits 7 vai Kredits365 (Sia Delta Capital).

S sssyuio 11.03.2014

diezgan murgaini un nesaprotami esi izveemies.

D Dura lex sed lex 17.03.2014

Saskaņā ar Kredītu reģistra likumu un 2012.gada 13.septembra Latvijas Bankas izdotajiem Kredītu reģistra noteikumiem patērētāja kreditors atzīstams par subjektu, kuram ir pienākums sniegt informāciju Latvijas Bankas Kredītu reģistram, ja klients ir kavējis saistību izpildi vairāk kā 60 kalendārās dienas un kavētā summa, t.sk., procenti un līgumsods, pārsniedz EUR 150.00.

Līdz ar to katrs gadījums ir vērtējams atsevišķi, un šāds Jūsu vispārīgs apgalvojums ir nepamatots.

E Esmu Es 22.04.2014

Pirmkārt, ja ir iestājies parāds, kurš vēl tā saucami ir "svaigs" - nesen iestājies un kreditors vēl Tevi nav iemetis sliktajā kredītvēsturē, un ja Jūs esat sastādījuši atmaksas grafiku, kurš arī tiek maksāts, tad kreditors NEDRĪKST sabojāt kredītvēsturi, jo tiek ievēroti noteikumi, veidojot atmaksas grafiku tiek pārslēgts līgums, ar jauniem maksāšanas noteikumiem kuru pamatā kreditors apņemas nesabojāt kredītvēsturi, ja parāds tiek segts noteiktā laikā bez kavējumiem...
Savādāk ir ja tiek nodots parādpiedziņai, tad jau ir sabojāta kredītvēsture... Tur neko mainīt nevar.
Man bija līdzīgi ar TELE2, tiku reformā, pēc tam atmaksāju parādu, bet vēl nav pat 4 gadi pagājuši, kad kredītvēsturē nekas vairs tāds nerēgojas... Kā tā? Nezinu, lkm paveicās!!! :)

Vispār uzskatu, ka labāk ņemt kredītus utt., tikai tad ja tiešām spēsi atdot un tik daudz ņemt cik varēsi atdot, tad neradīsies nekādi lieki jautājumi, nekādi pārpratumi un nebojāsies kredītvēsture.
Ja esi ieberzies, tad vsjo Tu esi melnais, sliktais un visādi citādi sabojāts!!!:D
Tev vairs nekādas teikšanas nav...

E es_1 26.05.2015

Vai kāds reāli ir iesūdzēts tiesā no kas nav samaksājis Kredīts 7 kredītu?Vai tomēr viņi lietu nodod parādu piedzinējiem?