SIA "Darbs_ir" - krapsana

Nekada gadijuma nesledziet ligumu ar sis kompanijas parstavjiem - Julija un Konstantins!!! Tie ir isti krapnieki. Varu minet gadijumu no savas pieredzes. Biju noslegusi ligumu ar viniem, lai aizbrauktu uz Turciju, pastradat 5* viesnica. Nosledzam ligumu, vini teica, ka man jasamaksa 160Ls - maksa par vizu. Kad atlidoju uz Turciju un aprunajos ar sava departamenta menedzeri, uzzinaju, ka vizu, parlidojumu man noforme viesnica. Tatad, 160Ls - SIA "Darbs_ir" pakalpojumi. Vel uzradas kada "crazy" vieteja kundzite varda Romina, kura teica, ka esmu vinai parada puse no savas algas + 120USA kartu menesi. It ka tads ir ligums. !!! Zvaniju uz Julijai un Konstantinam, tie mani sutija uz visam pusem. Ludzu, nemaksajiet siem krapniekiem!!! Neizmantojiet tos pakalpojumus!!!

N

E Eseseseseseseses 13.07.2010

ir taisniiba muzvecajam teicienam - kur aitas, tur cirpeeji...
tev pasam praataa neienaaca, ka ka 160, - usd vizai ir biski taa kaa pa daudz? "it kaa taads ir liigums"-kaa to saprast??? liigumaa, kuru parakstiiji, ir tie 120, - usd menesii atrunaati vai nav. ja nav, tad romina var iet ieskrieties, ja ir un pats taaadu liigumu esi parakstiijis, tad par ko suudzies? uztrauc, ka taadaa mazaa tautaa kaa latviesi ir tik daudz vientieshu...

L Labvelis 15.07.2010

Pirms piekrist uz šāda veida apšaubamo piedavājumu, jākonsultejas ar specialistiem, nevis nesties caur galvu ar ceribu un letticigumu, bet vispār mans ieteikums pārejem, tikai caur draugiem un paziņam, kur viss ir parbaudits ar laiku un droši.

J JūlijaunKonstantins 15.07.2010

Interesanta sūdzība - cilvēkam ir darbs vienā no labākajām Turcijas viesnīcām. Biļetes saņēma par brīvu, lidostā viņu sagaidīja un aizveda uz viesnīcu, sagatavoja visus dokumentus uzturēšanas atļaujai un darbam Turcijā. Darba devējs apmaksā dzīvošanu un ēšanu uz vietas, kārtīgi maksā algu. Viss ir tieši tā, kā solīts mūsu līgumā kā darbiekārtošanas kompānijai.
Gribu pajautāt, vai mums būtu jāstrādā bez maksas? Par ko tieši Jūs apkrāpa? Ka palūdzām apmaksāt mūsu pakalpojumus? Iespējams, Jums šķiet, ka mums nav nekādu izdevumu?.. It īpaši zvanot darba devējiem no Latvijas un personīgi braucot pie viņiem, lai vienotos tajā skaitā par Jūsu kandidatūru...
Nemaz nerunājot par to, ka darba devēji mums uzliek sodus par darbiniekiem, kuri darba laikā nereti atļaujas gan iedzert, gan vispār pazust ar vietējiem, lai patusētu... Un kad kādu par viņa izdarībām atlaiž, viņš uzreiz mums zvana, lai risinām - un mēs to darām, neskaitot naudu uz telefonu (piebilde - zvans uz Turciju vidēji maksā 50 santīmi minūtē), savu laiku un nervus. Varu dod kontaktus cilvēkiem, kuriem tā gadījās un viņi to apliecinās.

Ja Jums šķiet, ka kādam Jums darbs bez maksas jāatrod un vēl kā auklei nemitīgi jābūt klāt, piedodiet, bet tā ir totāli absurda prasība.
Mēs ņemam naudu par reālu darbiekārtošanu - un nav neviena cilvēka, kurš varētu parādīt uz mums ar pirkstu un pateikt, lūk, samaksāju, bet darba nebija - tieši otrādi, neesam nevienu santīmu paņēmuši no cilvēkiem, kurus iekārtot nav izdevies, kaut gan esam arī ar viņu kandidatūrām daudz strādājuši, veltot savu laiku, spēku un līdzekļus.

Un vēl - ja kādam ir šaubas par mūsu darba stilu un godīgumu, lūdzu nākt uz biroju vai rakstīt uz e-pastu: [slēpt]@darbs-ir.lv un mēs Jums nosūtīsim bildes no viesnīcas, kurā arī šis konkrētais sūdzētājs strādā un brīvajā laikā atpūšās. Esam droši, ka gribēsiet būt viņa vietā.

Paldies par uzmanību.

Jūlija un Konstantīns

A Ami 15.07.2010

Jūlija un Konstantīns, bet jautājums kas tā par Rominu un kādēļ cilvēks norāda, ka palīdzība nav sniegta?

L Labvelis 15.07.2010

Skaisti vārdi ir viens, fakti ir kas cits, tad jau laikam cilvēkam(iem) nav ko darit, lai nomelnotu jūsu darbibas veidu un Jūs diezgan ātri reaģejat uz sūdzibu, tad jau laikam bijat paredzejuši kad nokļusiet šaja te saraksta.. :/ Ja tiešam viss tā kā jus te aprakstijat, tad tas cilvēks ir pats vainigs. Bet nu ja tas ir atrunas triks un izvairišanas no atbildibas?!

S Sergejs 21.07.2010

Meitenes, nebrauciet ar šīs firmas starpniecību, ne arī ar Rominas Gasimzades starpniecību, varbūt paveiksies, varbūt ne, garantijas nav!! Paliksiet uz ielas bez naudas un cerības, un Romina Jūs pasūtīs kur tālāk. Vienīgais ko viņai vajag, ir dabūt no Jums pusi pirmās algas un 100 usd katru mēnesi.

J JūlijaunKonstantins 28.07.2010

Tā kā personīgi pazīstam šos divus sūdzētājus un viņu situāciju, varam sniegt izsmeļošu komentāru.
Pirmkārt, mūsu sabiedrībā kaut kā pierasts nopelnus par panākumiem pierakstīt vienīgi sev, bet neveiksmēs vainot citus - valdību, Padomju Savienību un, protams, ļaunos darba devējus... Jāsaka, tomēr, ka lielākoties cilvēks pats ir savas laimes un arī nelaimes kalējs, tikai ne kurš katrs pat sev pašam gatavs atzīties šajā skarbajā faktā, vienkāršāk bēgt no atbildības, pašam sev un visai pasaulei kladzinot, ka kāds viņam tīši traucē gūt panākumus, savādāk jau viņš kalnus gāztu...

Mēs kā darbiekārtošanas kompānija redzam arī otru medaļas pusi. Diemžēl ļoti bieži uzklausām darba devējus, kuri mums tik pat atklāti sūdzas par nekrietniem darbiniekiem, kuri uzvedas tā, it kā brauktu uz viesnīcu atpūsties, nevis strādāt - vakaros dzer kopā ar tūristiem, nākamajā rītā ierodoties darbā alkohola reibumā (piebildīšu, ka 70% no mūsu kandidātiem strādā bērnu klubā viesnīcas teritorijā, pieskatot tūristu bērnus). Ko teikt par tiem, kas paziņo darba devējam, ka vecmāmiņa mirusi un jābrauc uz bērēm Latvijā, bet realitātē aizmūk dzīvot pie sava jauna un turīga turku mīļākā (kad ir apmaksātas viņu avio biļetes turpceļam un arī segti izdevumi par visiem legāliem dokumentiem...) Ko teikt par tiem, kas imitējot saslimšanu atprasās no darba un tiek pēkšņi pieķerti bučojoties ar vietējiem pielūdzējiem aiz viesnīcas teritorijas?.. Ko teikt par tiem, kas darbā atsakās pildīt savus pienākumus (piemēram, dejot ar bērniem diskotēkas laikā), jo tas esot zemāk par viņu pašcieņu?..

Situāciju ir miljons un katrā nepieciešams iedziļināties, lai saprastu cilvēka motīvus un izlemt, cik ilgi var glābt tādu darbinieku, lūdzot darba devēju aizvērt acis un dot vēl vienu iespēju... Mūsuprāt - vienu reizi jau var. Iespējams arī otru, bet ne jau mūžīgi. Un tad nav jābrīnās, ka kādu arī atlaiž. Labus darbiniekus neatlaiž, bet visādi motivē palikt ilgāk, jo būtu muļķīgi apgalvot, ka turku darba devēji tērē tādu naudu uz darbinieka atbraukšanu un legālo dokumentu kārtošanu, lai pēc tam viņu izmestu uz ielas "bez naudas un cerības"...

Visbeidzot atkal par naudas lietām - minētie "sūdzētāji" jau Rīgā tika brīdināti, ka darba devēja izmaksātā kompensācija par avio biļetēm būs jāatdod, jo ne kura katra viesnīca grib riskēt, apmaksājot ceļu kandidātam, kuru redz pirmo reiz (viss atkarīgs no cilvēka CV, cik tas ir kompetents, un no psiholoģiskā portreta, jo arī labs profesionālis mēdz sastrīdēties ar visu kolektīvu sava nelabojama raktura dēļ). Lai izpildītu līguma nosacījumus un savus solījumus reklāmās, biļetes pirkām no savas naudas. Minētie "sūdzētāji" svēti zvērēja, ka kompensāciju (kuru saņem pa virsu Rīgā atrunātai darba algai) atdos, bet, kad šis brīdis pienācis, par visām norunām pēkšņi aizmirsuši. Un šeit publicējas, lai atriebtos par savām kļūdām.

Nobeigumā vēlamies vien piebilst, ka nevajadzētu visu hiperbolizēt, atspoguļojot sevi kā svētos, bet darba devējus, kā ļaundarus. Un vēl gribētos, lai kādreiz tiktu ieviests arī portāls Pateicibas.lv, savādāk patiesi apzinīgiem un čakliem darbiniekiem nav kur izteikties par pozitīvās sadarbības pieredzi ar mūsu kompāniju.

Ar cieņu,

Jūlija un Konstantīns
SIA DARBS-IR
www.darbs-ir.lv

A Ainars 28.07.2010

paaraak divaini firma atrunajas... nez neiet man kautka kopa lidz galam shis viss.. ja jau viss ir tik labi ka SAKA Julija un Konstantins(Izklausas smeikligs paritis) tad kadel lidz shim neesu enko pozitivu dzirdejis par jusu KANTORI. izklausas falshi un vairak pec naudas krapsanas...

sorzz bet kk atmaskas jums tur baigas!!!

Z Zane 28.07.2010

Visai interesanti komentāri un dīvains satraukums! Izskatās, ka kompānija „Darbs-ir” SIA ir iekūlusies pamatīgās nepatikšanās un izmisīgi cenšas saglābt savu reputāciju. Liekas, ka te kaut stipri vien nav kārtībā. T.i. tā kā tai sakāmvārdā- "suns zina, ko ir ēdis".

A Alise 30.07.2010

Man patik ka ir arī kompānijas atbildes savadak nezinatu ko domat
It ipasi tapec ka saja portala tikai slikto raksta. Kam labi iet, tam prata neienaks te rakstit sudzibas, ja nu vienigi tikai izdomat. tikko izlasiju komentaru par Sirmo Martinu - ta nejausi. Nu shausmas, ka tagad katru var ta piedodiet apd..st.

A aleksis 02.08.2010

VISIEM, VISIEM, kas meklē darbu siltajās zemēs! Nesaistieties ar SIA "DARBS-ir", neticiet viņu skaistajiem darba piedāvājumiem! Nupat viena māmiņa stāstīja par savas meitas piedzīvoto.LV noslēdza vienu darba līgumu, tur - Turcijā, darba devējs nesteidzās ne ar oficiālu iekārtošanu darbā, ne legalu dokumentu nokartošanu, tikai lika stradat 12 st dn, bez brīvdienām, paņēma pasi, it kā dokumentu kārtošanai, bet tos nesteidza kārtot! Protams, darba alga par nostrādāto laiku netika izmaksāta, jo ja nedari, ko darba devējs liek, esi slikts darbinieks un vari doties prom! Bet, lai dabūtu atpakaļ savu pasi, vēl jāmaksā k-kāda mistiska nauda- vairāk nekā apsolītās mēneša algas apjomā!!! Reālie darba apstakļi tur stipri atšķirās no šeit sasolītajiem!Kompānija joprojām vervē darbam un nosūta simtiem cilvēku uz Kipru, Turciju, (nu jau uz AAE var pieteikties), kaut gan licence darbiekārtošanai ir sanemta tikai uz Turciju, pie tam tikai š.g.16.jūlijā !!! Un par tur notiekošo kopānija LV visiem spēkiem mēģina atspēkoties, cik viņi- darbā nosūtītāji un darbā iekārtotāji-darba devēji ir pareizi un pie visa vainīgi tikai tie, kas nav apmierināti, negrib strādāt, negrib viņiem maksāt utt... Neticiet viņiem!!!

J J 22.08.2010

Pēc pieredzes varu pastāstīt, ka darbā šī firma iekārto, bet visdrīzāk ne tajā amatā, kas teikts, jo ne no Darbs-IR tas ir atkarīgs. Aizbrauksiet un viesnīca pateiks, ka strādāsiet kur citur, piemēram, ne ar bērniem, bet pieaugušo animācijā, ne reception, bet guest relations vai tai pašša animācijā, jo reāli, lai strādātu labā amatā ir jāzina turku valoda vai jābūt labiem paziņām ar direktoriem.
Tāpat viss solītais par to, ka varēsiet izmantot viesnīcā piedāvāto... Ne vienmēr atbilst patiesībai, nevarēsiet ne uz fitnesa zāli iet, ne jūru izmantot, ne restorānā ēst, dzīvosiet kopmītnēs nekurienes vidū, nevis kā solīts viesnīcā. (Tomēr ir zināmi atsevišķi gadījumi, kad cilvēki var ēst restorānā un dzīvot viesnīcā, jo reāli jāstrādā no 9.00-00.00 vai pat ilgāk.).
Patiesi pase tiek atņemta un atdota pēc 2 nedēļām, par to gan nekas nav jāmaksā, bet tomēr šai valstī bez pases kaut kur iziet diezgan riskanti. Tūristu vīzu jums taisīs mēnesi vai divus, to laiku būsiet nelegālais strādnieks. Nekādi līgumi ar viesnīcu netiek slēgti. Un ja tiktu pasarg Dies' kaut ko turku valodā rakstītu parakstīt. (ANgliski tur nekas nenotiek, pat apmācības ir turku valodā)..
Ja jums būs kaut kādas problēmas, īpaši nečīkstiet, jo nepārtraukti vienīgais, ko nāksiet uzklausīt būs, cik Latvijā tagad slikta situācija un esiet priecīgi, ka jums vispār ir darbs. No turkiem vispār - atbrauc kaut kādas meitenes no Latvijas, ES un nepatīk kaut kas viņām.. ja nepatīk - brauc mājās! Lūk viņu politika!

Protams, atsevišķš stāsts ir par jau minēto MS.Rominu! Nervus viņa pamatīgi pabojās. Sākumā jauki satiks lidostā, pēc tam parādīsies pēc kādam 2-3 nedēļām, kad esat jau iekārtots amatā, kurā sākumā jums nav bijis paredzēts būt. Pēc tam regulāri parādīsies pēc 15. datuma, kad jums ir izmaksāta alga. Viņai īpaši nerūp, kas ar jums notiek, jo reāli nav laika ar visiem šiem iebraucējiem ņemties, tikai papildus peļņas avots, bet kā pati teica - esot pieprasīta māksliniece Turcijā, jābrauc filmēties utt., tāpēc nespēj nākt tik bieži cik "viņai gribētos".
Bet patiesā viņas inteliģence izpaužas tad, kad jums ir kādas pretenzijas, vai atsakaties maksāt 100 dolārus (pastāv dažādi varianti - 100 dolāri vai puse no algas) katru mēnesi.. Tad redzēsiet viņas aktiermeistarības dotības un teātris un skandāls būs ne pa jokam. Pie tā, ka jums ir cits amats vai sniegta nepareiza informācija vienmēr būs vainīgi Jūlija un Konstantīns, nevis viņa. "Viņa strādā melnu muti dienu un nakti jūsu dēļ!" Smieklīgi!
Un kas pats jaukākais, sarunas noslēgumā viņa novēlēs jums visas pasaules slimības un vērsīs uzmanību, ka ar jums var notikt kāda avārija vai vēl kas slikts dzīvē, jo viņu citējot "Dievs visu redz!" (tas ir, redz kā jūs nenovērtējat viņas darbu un nedodat viņai viņas naudu, jo viņa neko nenopelna un tie 150ls, ko maksājat, paliek SIA Darbs-IR kabatās).

Plus vēl esiet uzmanīgi, jo Romina sadarbojas ar 5 firmām Latvijā. Darbs-IR nav vienīgā, ir vēl Water Symphony... pārējās pagaidām vēl neesmu atklājusi.
PLus2 viņa teica, ka uz nākamo sezonu brauks pati uz LV un atlasīs cilvēkus, jo ar Latvijas kompānijām parāk daudz problēmu... Būs teātris, garlaicīgi nebūs!

Lai arī kā, katrs mācās no savas pieredzes.. Varu tikai novēlēt veiksmi!