SIA D-K NAMI - krāpšana

Sveicināti nu jau apkrāptie un tie, kas par tādiem varētu kļūt!
Par laimi [vai DK NAMI par nelaimi], diezgan laicīgi(nedēļas laikā pēc tā saucamā "līguma slēgšanas") esmu sapratusi, ka šī firmiņa krāpjas- internetā LĒTI, LABI dzīvokļu sludinājumi- viņu telefona numurs. Nu tad zvanam, jo dzīvot īsti nav kur.. tiekamies Merķeļa 11, 328.kabinets.. pēc līguma parakstīšanas un Ls30, - samaksāšanas tiek iedoti 2 interesējošie telefonu numuri un lūgts zvanīt uz vienu pēc plkst. 16, uz otru pēc plkst.17. Interesanti šķiet fakts, ka viņi nodrošina ar informāciju klientu tikai gadījumā, ja klients PATS zvana uz viņu numuru[kur vienmēr, kā esmu novērojusi atbild viena un tā pati meiča] katru dienu no plkst. 16-17 un tad IT KĀ tiek dota informācija par viņu rīcībā esošajiem dzīvokļiem, kas ienākušies no jauna. Un tā- neatbildēja NEVIENS no dotajiem 2 numuriem- vai nu izslēgts, vai vienkārši neatbild! [slēpt]@
Un tā tas turpinājās nedēļu[šo laiku, kurā sapratu ap ko lietiņa grozās]. Protams, internetā nomainījās vecie sludinājumi uz jaunākiem un tas pats + interesanti- vienu dienu tie ir 30 Ls par līgumu, otrajā zvanu no sava numura, meiča nepiefiksēja, ka esmu tā pati un saka- tad Jums jāierodas mūsu birojā Merķeļa 11 un jāslēdz līgums, tas būs Ls35, -. KRĀPNIEKU CŪKAS!!! Kad pateicu, ka jau esmu kliente, viņa saka- nē, šādas informācijas mums nav!
Protams, šādu krāpniecību mums jāaptur kopīgiem spēkiem, jo skatījos, jau ir bijuši gadījumi sakarā ar šo.
Lūdzu, dodiet ziņu un darīsim visu, lai pasargātu ja ne vairs sevi, tad citus!!!

J

M mi 09.05.2009

Tagad ss.lv var atrast dzīvokļus bez starpniekiem. Ko paši meklējat nelaimi saistoties ar šaubīgām firmām?

S SauljuX 10.05.2009

Labāk vispār neiesaistīties tādās šaubīgās firmās, tas uz nākotni ;)

J Jana 10.05.2009

jā, pēc kara visi gudri- arī es!!! :)
vienkārši gribas pabrīdināt citus, jo nesaņemot nekādu info par šādiem gadījumiem, esam akli un ticam visam, pat tādiem brīnumiem kā lēts dzīvoklis-ej un dzīvo nost! un te nu kāds "uzvārās" uz mūsu lētticību, uz uzticēšanos un paļāvību! KLAJA ŅIRGĀŠANĀS!!!

M Mākleris 10.05.2009

Esmu pats starpnieks, jau strādāju 3 gadus nekustāmo īpašumu sfērā,
kamēr būs aitas būs arī cirpēji :D
1.muļķīgi kādam dod naudu par kkādu mistisku pakalpojumu, tādu ka iedod kontaktus :D
2.pat nēģeri zin to ka nevajag dot nekādu naudu staroniekam, pirm esi bijis dzīvoklī un ir noslēgts oficials dzīvojamo telpu īres līgums.
galva nav domāta lai tikai nesātu cepuri !!

T Tatjana 29.05.2010

šodien paši ar draugu arī uzķērāmies! diemžēl, bet nu tā ir... meklējam dzīvoklīti, atradām diezgam lētu un riskējām, zinājām, ka varam būt piekrāpti, bet Svetlana mūs pārliecināja... tik forši visu stāstīja, uz vietas sazvanījās ar dzīvokļa īpašnieku, mums nr un adresi iedeva... bet sanāca, ka zvanījām un neviens necēla...arī viņa pati vairāk necēla...un tad mājās google.lv ierakstījām "dk nami" un uzreiz uzgājām šo un visas cerības zuda, ka varbūt tomēr kas mainīsies un pirmdien būs kāda palīdzība no viņiem...

gribam zināt, vai Jūs ko esat darījusi sakarā ar šo krāpšanu? jo tā skatos, ka šī firma "uzdarbojas" jau labu laiciņu... domājam pastāstīt to raidījumam "Degpunktā", lai vismaz brīdinātu citus!!!

Z Zane 02.07.2010

Arī man gadījās šiem blēžiem sponsorēt 25 latiņus. Un viss notiek tik ticami...

Tagad viņu birojs atrodas Tērbatas ielā 10/12! Un atkal jau ir jauni sludinājumi ar lētiem un skaistiem dzīvokļiem... Ceru ka šī bija pirmā un pēdējā saskaršanās ar šiem krāpniekiem.

A Anastasija 24.11.2010

Mekleju visus cilvēkus kuri tika apmaniti lai kopīgi nodot šo lietu tiesa!
Mans telefons - 26476387 - Anastasija

N N 17.02.2011

Tozhe popalasj na etot obman. Iskala sro4no kvartiru, nawolsa dewovij variant xorowoj kvartiri v Pljavniekax, srazu zhe pozvanila.Otevtila zhewina, skazala 4to abotajet do 17.00, ja 4utj opazdivala, ona skazala 4to podozdjot menja.Zawla ja k nej v ofis, ona skazala 4to nuzhna zaplatitj 30ls i tgd ja polu4ju nomer xozjaiki, mne pokazalosj eto kak to stranno, ja zadumalasj, no ona tak vsjo pravdivo na4jala rasskazivatj, tipo vot nawa firma suwestvujet 5let, za vsjo eto vremja ni4ego ne slu4jilosj, a vot tut izza tvoix 30ls budem obmanivatj.Ja kak to v eti slova poverila dala eti 30ls., ona mne dala nomer jakobi xozjaiki i skazala ej ozvanitj posle 19.00 t.k. ona was na rabote, nu ladno ja dozhdalasj 19 4asov, zvonju, sna4ala ne otvetili, ptm otvetila zhewina govorit 4to sgodnja ne mozhet t.k. jejo garazh snegom samelo ne vijexatj na mawine, davajte zavtra s utra pozvonite.Oki zvonju sutra, nu vsjo otvetov net.Zawla v google posmotretj ix firmu, po otzivom ponjala 4to obmanutoj okazalosj.Srazu powla v policiju.Tam mne skazali 4to dogovor praviljno sostavljen i ix vini v etom net, nu tipo eli xotite kone4no to mozhete i zajalenije v sud podatj, nu eto uzh vsjo deneg budet stoitj...!!!

I ilze 16.03.2011

Labdien, esmu izkrāpta, tāpat kā visi pārējie tāpec lūgums visiem rakstīt un atstāt savas korrdinātes, lai varētu ar Jums sazināties policija, jo vairāk būs lieicnieku, jo ātrāk tiksim galā ar to, ja paveiksies varbūt naudu atdriezīs atpakāl, ja nē, tad vismazs šis sievietes saņems pelnīto sodu un nekrāps vairs citus nelaimīgus cilvēkus tātad rkastiet uz e pastu .Vai iesniedzīt iesniegumu policijā Rīgā Gogoļa 7a, kriminālpolicijai ., esiet atsaucīgi un neļaujiet sevi krāpt!

I ilze 16.03.2011

iepriekšējās vēstules e mails ir [slēpt]@inbox.lv, rakstiet vai tiekamies policijā.