LV RU
www.sudzibas.lv Sia Conventus Inkaso Apkalpošana - Santa Petkeviča

Sia Conventus Inkaso - Apkalpošana - Santa Petkeviča

Santa Petkeviča, šī uzņēmuma darbiniece, riebīga sieviete, riebīga attieksme.
Šo dzīvokli saņemu mantojumā, par 2 gadiem nesaņemu ne vienas vēstules. Tagad pēkšņi atsūta un dod 21 dienu samaksāt parādu no apsaimniekotajā kurš jau šo īpašumu pat neapkalpo, piezvanīju uzreiz, domāju sarunāt atmaksas grafiku bet šī kroplene runāja ar mani tākā es no viņas to naudu nozagu. Nu ko var teikt? Ellē jums būs speciāla vieta..pašā lejā , jo normāls cilvēks neies strādāt tādā kantorā.

Mi

Komentāri (6)

Saivii 22.10.2019

"samaksāt parādu no apsaimniekotajā kurš jau šo īpašumu pat neapkalpo" - tad kaada velna peec jums jaamaksaa kaadam,kuram ar apsaimniekoshanu nedkaada sakara nav? Lai vinja iet rataa

Ot Otis 22.10.2019

Vai nu te kāds līdz galam kaut ko neizstāsta vai arī to kādu kāds grib normāli apčakarēt uz seniem, pat pašam pakalpojumu sniedzējam aizmirstiem pāris eiro ''parādiem''.
Agrāk tāda populāra naudas slaukšanas padarīšana bija. Tiek pie dzīvokļa, bet tad sāk nākt piedzinēju skrebelējumi par parādiem, kuri pat neattiecās uz patreizējo īpašnieku.

Saivii 22.10.2019

Tieshi manas domas...

Je jennifer1 22.10.2019

Pērciet pasi, autovadītāja apliecību, personas apliecības ([email protected])) (((Whatsapp +237652642907)))

Sveiks, draugs / brālis

Saņemiet otro iespēju dzīvē, izmantojot jaunu identitāti, aizsargājiet savu privātumu, izveidojiet jaunu kredītvēsturi, apiet kriminālās fona pārbaudes, atņemiet savu brīvību. Mēs esam unikāli datu reģistrētu pilsonības dokumentu ražotāji, ieskaitot īstas pases, autovadītāja apliecības, ID kartes, zīmogus, vīzas, skolu diplomātus un citus produktus daudzās valstīs, piemēram: ASV, Austrālijā, Beļģijā, Brazīlijā, Kanādā, Itālijā, Somijā, Francija, Vācija, Izraēla, Meksika, Nīderlande, Dienvidāfrika, Spānija, Lielbritānija, Japāna, Ķīna un …… .. Šis saraksts nav pilns! Mūsu komandai ir gadu pieredze oriģinālu datu bāzē reģistrētu pasu, autovadītāju apliecību ražošanā. identifikācijas kartes, sertifikāti un citi dokumenti. Mēs izmantojam augstas kvalitātes aprīkojumu un materiālus, lai izgatavotu viltotus dokumentus, kurus reģistrē mūsu iekšējie darbinieki, kas strādā dažādās pasu, imigrācijas un transporta aģentūrās. Mēs esam unikāli kvalitatīvu dokumentu un datu bāzes pilsonības dokumentu ražotāji. Mēs piedāvājam tikai oriģinālas reģistrētas augstas kvalitātes pases, autovadītāja apliecības, ID kartes, zīmogus, vīzas, skolas diplomus un citus produktus, kas pretstatīti 25 miljoniem mūsu dokumentu, kas izplatīti visā pasaulē.

Mēs piedāvājam pakalpojumu, lai palīdzētu jums sasniegt jūsu mērķus, mēs varam jums palīdzēt ar:
. Autovadītāja apliecības
• iegūt reālu valdības izdotu personu apliecinošu dokumentu ar citu identitāti,
• jauns sociālās apdrošināšanas numurs (pārbaudāms ar SSA),
• sava jaunā ID kontu pārbaude un saglabāšana,
•Kredītkartes
• pārvietošana •
Biometriskās pases •
Izgatavošana un identifikācijas dokumentu iegūšana,
• Sodāmības reģistra tīrīšana
• Jūsu privātā Nevada korporācija
• Privātā un ārzonu banka un vēl daudz vairāk!
• Pieejami apmācības pakalpojumi

Kontaktpersona

E-pasts …………………………… ([email protected])

Whatsapp ……………………… (+237652642907)

Skype …………………………… Skyline dokumenti

Vietne: ... https: //rijbewijskopenn.com

Hangout sesija: ... Skyline dokumenti

Facebook: ... me.fb / skydocuments

Jebkurš laiks vienmēr ir labākais laiks, lai sazinātos ar mums.

Mūsu kontaktos ietilpst bijušie privātie izmeklētāji, konsulāti, augsta ranga valdības darbinieki un pieredzējuši pieredzējuši eksperti, mums ir ciešas saiknes ar augstākā līmeņa personālu visās identitātes un pasu maiņas jomās šajās valstīs, kuri ir saistīti ar pasu aģentūru katrā no šīm valstīm un ar pateicoties viņu savienojumiem, visi mūsu klienti, kas pieprasa pilsonības dokumentu vai pasi no jebkuras valsts, ir 100% garantēti, kā arī garantē, ka saņem ļoti augstas kvalitātes īstus, reģistrētus dokumentus, kurus nekad nevar identificēt kā viltotus ! Pat ekspertīzes speciāla oficiāla mašīna nekad nevar diktēt dokumentu kā viltotu, jo dokuments neatšķiras no reālās valdības izdotā! tas notiek tāpēc, ka visas ūdenszīmes, hologrammas un citi drošības elementi ir uzstādīti. Visā mūsu reālajā oriģinālajā datu bāzē Reģistrētajos pilsonības dokumentos jūsu personas dati ir reģistrēti datu bāzes sistēmā un 100% ir mašīnlasāmi. Jūtieties brīvi saņemt sīkāku informāciju par mūsu pakalpojumiem. Patiesi ceru, ka atradīsit veidu, kā sadarboties ar jums. Ja kāds no šiem produktiem jūs interesē, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums. Mēs sniegsim jums vislabāko cenu pēc tam, kad būsiet saņēmuši detalizētu izmeklēšanu.

Kontaktpersona

E-pasts …………………………… ([email protected])

Whatsapp …………………… .. (+ 237652642907)

Skype …………………………… Skyline dokumenti
Vietne: ... https: //rijbewijskopenn.com

Facebook: ... me.fb / skydocuments

Jebkurš laiks vienmēr ir labākais laiks, lai sazinātos ar mums.

Saivii 24.10.2019

GOOGLE TRANSLATE SCAM

Di Direktore 25.10.2019

Sia Conventus Inkaso - Apkalpošana - Santa Petkeviča
“Santa Petkeviča, šī uzņēmuma darbiniece, riebīga sieviete, riebīga attieksme”.
“….šī kroplene runāja ar mani tākā es no viņas to naudu nozagu…”
“Ellē jums būs speciāla vieta..pašā lejā..”
Parakstāmies zem katra vārda. Ja šī “sieviete” (grūti tā viņu nosaukt) būtu lietpratīga, inteliģenta strādniece, būtu vairāk rezultāta un daudzi ilggadīgie parādi būtu apmaksāti! Viņa neiet uz kontaktiem, nedzird cilvēku runājot ar viņu pa telefonu, neveic biznesa dialogu - viņa dzird tikai sevi un pazemo cilvēkus! Pēc sarunas ar viņu negribas neko maksāt, velme lai viņai ilgāk stāvētu nepabeigtas lietas!
Uzņēmuma vadītāji un īpašnieki, Jūs redzat un saprotat, kāds ir jūsu darbinieks? Pievērsiet uzmanību jūsu uzņēmuma sejai, kuru tik cūcīgi pārstāv SANTA PETKEVIČA!
Lai par Jūsu uzņēmumu nerakstītu: “…..normāls cilvēks neies strādāt tādā kantorā”.
PETKEVIČA, vai tev pašai nav bail? Par visu dzīvē ir jāmaksā.

Подписываюсь под каждым сказанным словом! Если бы эта "женщина" (трудно её так назвать) была деловым, интеллигентным работником, толку было бы больше и многие многолетние долги давно были бы оплачены! Она не идёт на контакт, не слышит говорящего с ней по телефону, не ведёт деловой диалог - она слышит только себя и унижает людей! После разговора с ней хочется ничего не делать и не платить, чтобы у неё повисела тухлая претензия!
Руководители и собственники компании, Вы видите и понимаете какой у вас работает работник? Обратите внимание на лицо вашей компании, которую таким хамским образом представляет SANTA PETKEVIČA!
PETKEVIČA, тебе самой не страшно? За всё в жизни надо платить!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes