SIA Continent - Krāpnieki

Olgas Tolstovas vadīta firma Continent ir krāpnieki, piedāvā darbu Vācijā medmāsām aprūpe, liek strādāt milzīgas virsstundas lai, it ka ik pec triem mēnešiem varētu braukt mājas,galu gala Tu saņem Latvijas minimālo algu uz konta, jo līgums ir slēgts Latvijā, un pēc Latvijas likumiem, ta ka braucot uz Vāciju ir pašam jādomā , gan par apdrošināšanu, gan par to kā tiksi pie pacienta. Un beigas saņem minimālo algu, aizbildinājās Olga un viņas lidzdalībniece Vacijā ar to ka, it ka Vācieši neizmaksaja algu un nāksies bišķiņ pagaidīt, bet viss būšot kārtība. Ta nu jau pagāja 2 mēneši un nezinu cik vel bus jāgaida. Tagad braukšu mājas un grūti teikt vai varēšu ko pierādīt, jo vācieši nav ko diži atsaucīgi. Esiet uzmanīgi!!!
Mans e-pasts jautājumiem: [slēpt]@inbox.lv

D

S SandraMuizniece78 04.07.2014

Redzēju darba sludinājumu, pazvaniju, pa telefonu laipna sieviete, bet neko konkrētu par darbu nevar izstāstīt. Sarunājams tikties, jābrauc uz Bolderaju(!!), oficiāli ofiss atrodas Liepājā, pati esmu no Ogres, atbraucu uz sarunātu pieturu Bolderājā (pie Maximas), domāju ka mani, ka cilvēku uzaicinas ofisā, bet ne, mani ved tepat aiz stūra kaut kāda dzertuvē parakstīt līgumu!! Uz konkrētiem jautājumiem par darba apstākļiem, darba laiku, brīvdienām un t.t. Atkal aizbildinajumi par to kā viss bus kārtība, bet nekas konkrēts. Protams, ka neparakstiju, teicu ka iepazišos un tad parakstišu un atsutišu. Žēl naudas ko izsviedu ceļam.
Mīļie tautieši, esiet uzmanīgi un piesardzīgi. Par šo firmu izlasīju nedaudz vēlāk, tāpēc nodomāju komentēt.