SIA CelojumsTev - Laura Reķe

Ar ģimeni nolēmām pagarināt vasaru un divas nedēļas novembrī izbaudīt saulīti Taizemē. Tā nu augusta sākumā sāku skatīties avio biļetes uz Bangkoku, jo uz vietas dzīvošanai bija noīrēta villa. Diezgan bieži saņēmu piedāvajumus par dažādiem ceļojumiem no Lauras Reķes, kas darbojas zem tūrfirmas SIA CeļojumsTev. Tā kā ar Lauru pirms daudziem gadiem kopā strādāju, sazinājos vai nav kāds labs avio biļešu piedāvājums uz Bangkoku man interesējošos datumos. Tā kā ceļojums bija paredzēts ar bērniem - zīdaini un divgadnieku, tad nederēja neskaitāmu stundu nīkšana lidostā. 9.augustā pašā vakarā saņēmu no Lauras avio biļešu piedāvājumu, kas līdz 23.59 jaapmaksā, tā kā bija jau vēls domāju uzzvanīt 10.08. no rīta vai piedāvājums vēl ir spēkā, teica ka sazināsies ar brokeri, protams atbildēja, ka ir, bet visu naudu vajag uzreiz un SIA CelojumsTev kontā, ko arī pārskaitīju, kad saņēmu rēķinu, kopējā summa par 4 pieaugušajiem + bērns+zīdainis=2292Ls, lidojums ar Finnair caur Helsinkiem. Atbildēja, ka naudiņa saņemta, biļetes ir rezervētas un, ka pirmdien atsutīs līgumu ar rezervācijas numuru, protams līgumu ta arī neviens neatsūtija. Pēc nedēļas pienāca ziņa no Lauras, ka ir iespēja vēl pa tādu pašu cenu nopirkt četras biļetes, teicu, ka cits neviens gan neplāno braukt uz Taizemi. Vēl pēc dažām dienām pienāca ziņa, ka ir iespējams nopelnīt 50Ls nedēļā neko nedarot, uzrakstīju - kā tas ir neko nedarot, uz ko atbilde bija ieskaiti manā konta 500Ls un pēc nedēļas es tev atskaitīšu 550Ls, jo pērk letās ceļojumu pakas, tā kā teicu, ka avantūrās neiesaistos, laipni atteicu. Pienāca 23.08.nolēmu pārbaudīt mūsu rezervāciju, jo lidojuma laikus zināju un avio kompānijas nosaukumu ar ko paredzēts lidojums arī. Lidmašīnā uz mūsu vārdiem rezervāciju nebija, zvanīju Laurai, lai atsūta rezervācijas numuru, teica, ka līdz vakaram atsutīs, zvanīju vairākas reizes, līdz beidzot saņēmu epastā rezervāciju, kas veikta caur web lidot.lv, parbaudīju rezervāciju caur lidot.lv mājas lapu, kur parādijās, ka rezervācija ir veikta 23.08 un ir jaapmaksā līdz 26.08 un kopējā cena 3400Ls, ja līdz 26.08 netiks apmaksāta, tad tiks anulēta. Protams, Laura teica, lai neuztraucos, ka viss ir samaksāts, ka tad kad viņa biļetes izprintēs viss būs kartība un biļetes mums būs, ka esot aģentiem cita sistēma un izmaiņas tik ātri mēs nevaram redzēt. Ar bažām gaidīju pirmdienu, jo, ja biļetes pirmdien netiek apmaksātas, tad rezervācija zūd. Pirmdienas vakarā 18 saņēmu sms, ka biļetes varu dabūt vai nu 09.09 vai arī atgriezīs naudu atpakaļ. Teicu, lai skaita atpakaļ naudu. Protams, nauda atpakaļ netika pārskaitīta, solīja 2-3 dienu laikā. Tā kā es tam vairāk neticēju, nolēmu braukt uz Siguldu un griezties SIA CelojumsTev birojā. Protams birojs bija slēgts. Laimīgā kārtā es savu naudu atguvu, neiesaku nevienam pirkt ceļojumus caur šo personu vai šo firmu, jo naudu atpakaļ var arī neatgūt, šai personai vairāk nav ko zaudēt, viss jau ir atņemts.

S [email protected] 09.09.2013

"šai personai vairāk nav ko zaudēt, viss jau ir atņemts." Kā to saprast, ļoti uztraucamies, jo plānojas brauciens...!

A Aviobiletes 09.09.2013

Iesaku parbaudit bilesu rezervacijas un viesnicas rezervaciju vai viss ir apmaksats.

S [email protected] 09.09.2013

Kā gan to var pārbaudīt, ja jau tajā pašā tekstā rakstīts ka viss tika pārbaudīts, bet galamērķī bija pavisam kas cits.?

M Melis 11.09.2013

Jautājums-kādā veidā atguvāt savu naudu? Esam līdzīgā situācijā- Turcijā.Nekas nav samaksāts, sàkot pat ar transfēru!!! Esam šokēti!!! K

V v-krogs 14.09.2013

aviobiļete>>pastāsti labāk kā tu atguvi naudu !

R runcis1980 14.09.2013

nu ka ka, "aviobiļete" tagad strada par paradu piedzineju, un musu samaksato naudu par ceļojumu, laura atdeva viņai atpakaļ . kurš grib ar tadam personam kasities . Bet jautajums ir aktuāls, kur laura ir tas štukas nogrudusi, jo rupji uzmetot uz papira ir jau ap 20000ls, un pieļauju ka ir daudz personas kas vel par šo krapnieci nezin un doma ka ir samaksajuši par ceļojumu un piemeram janvārī lidos, jo cik es zinu kautkad gada sakuma bija akcija par 350 ls uz taizemi, jasamaksa visa summa bija obligati un izlidošana bija kautkad 03.2014,

V v-krogs 15.09.2013

sveiciens" aviobiļetei" un reizē arī"" parādu piedzinējai "

vai vari arī mums palīdzēt šajā jautājumā, jo esam kādi 20 cilvēku kas 20 febr taisījās braukt uz ēģiptiun visa nauda protams 100% bija jāsamaksā ...ko arī izdarījām .katrs samaksāja 194 LS.

par taviem piedzinēja % protams vienosimies

K kolits 19.09.2013

juljaxa 03.10.2013

vakardien biju Jūrmalas kriminālpolicijā, uzsāku krimināllietu, viņiem un citos iecirkņos lietas par lauru jau stāv kauzdēm..bet esmu pārsteigta kāpēc viņu joprojām nearestē. es jautāju, teica, ka visam ir savs laiks. viņa turpina ""strādāt""..turpina krāpt cilvēkus...esiet uzmānīgi ir viņu, neņemiet nekādus aidevuma lapas, ko viņa neskatoties paraksta, juristi teica, ka tai nav spēka, citi gudrinieki, padsmit cilvēki, paņēma, gaidas un klusē..es neceru savas 700 ls atgriezt, bet neklusēšu un brīduināšu citus, lai neuzķērās uz Lauras Reķes āķa. starp citu viņa mainījusi niku uz Laura Sarkanīga vai Sarkana!!!

C Casandra 18.10.2013

Laura Reke