SIA CEĻOJUMS TEV - krāpšana

Gribu visus brīdināt no krāpnieku firmas SIA"" Ceļojums Tev "" vadītāja LAura Reķe un viņas kolēģe cilvēku krāpšanā-Agrita Liepiņa.Mūsu ģimene nopirka no SIA Ceļojums Tev ceļojumu uz Turciju augustā.Ierodoties viesnīcā konstatējām ka viesnīca nav apmaksāta un mūs neielaida numuros,praktiski palikām uz ielas. Laura Reķe un Agrita Liepiņa solīja apmaksāt viesnīcu,bet neapmaksāja.Bijām spiesti paši samaksāt par 2 dienām un tad paši pirkām avio biļetes lai atgrieztos mājās.Pazaudējām samaksāto naudu,vēl maksājām lai tiktu mājās. Protams vērsīsimies policijā,jo šīm personām jāsaņem sods.

A antra sirma 04.09.2013

kompānijas SIA CEĻOJUMS TEV adrese ir Sigulda k.valdemāra 1a.

T Tre 04.09.2013

cik zinu, ceļojumus uz turciju pērk kā komplektu lidojums un viesnīca no tūroperatora un maksā tam, tapēc ja kautkas nebūtu samaksāts, tu nemaz neaizlidotu uz to turciju, vienkārši tūroperators neizdotu dokumentus. tā ka, vai nu tu pirki nevis ceļojumu, bet tikai viesnīcu, vai arī kaut ko samaksājusi nav nevis aģentūra, bet tūroperators. vai arī šī sūdzība ir izdomāta.

R runcis1980 04.09.2013

viss ir pareizi, ceļojums tev, no turoperatora perk aviobļetes un viesnicu rezerve pa taisno caur hotelstorm, tapec ta ari varetu but ka vienkarši uzmeta, butu jauki ja raksta ipašniece noraditu e pastu vai tel nr, jo vajag sazinaties, vajag palidzibu.

A Aviobiletes 05.09.2013

Ari man gribeja izkrapt naudu, laimiga karta atguvu, velu veiksmi atgut ari jums.

A Aviobiletes 05.09.2013

Iesaku griezties Ekonomikas policijā un PTAC ar iesniegumu, jo tā ir visīstākā krāpšana.

T Tre 06.09.2013

tik saturīgas sūdzības, ka vai...
sūdzmaņi, kas nav spējīgi pat izklāstīt, kas īsti ir noticis. pirkām aviobiļetes lai tiktu mājās... varbūt par to naudu vajadzēja mierīgi turpināt atpūsties? vai arī biļete tikai vienā virzienā bija noporkta?

viens gan skaidrs, ka skopais maksā divreiz. nopirkt normālu tūroperatora produktu naudas žēl, nākas tādiem klientiem meklēt lētāko intenetā atrodamo viesnīcu, ar maksākumu kautkas saiet sviestā, bet nē, turjau klients nekādi nav vainīgs, krāpnieki, krāpnieki visapkārt...

fufelis ne sūdzība

I Indars 07.09.2013

Gandrīz identiska situācija ar Sia Panorama Tours pirms mēneša. Lietas jau kustās gan PTAC gan EK!

S [email protected] 09.09.2013

Kā to saprast vairāk nav ko zaudēt, viss jau atņemts... Uztraucamies, jo plānojas brauciens.!

A Aviobiletes 09.09.2013

Loti vienkarshi - paradu piedzineji un tiesu izpilditaji jau savu darbu ir izdarijushi!

A ArtZ 10.09.2013

Tikko uzzināju, ka arī mēs esam apkrāpti ar ceļojumu uz Turciju. Ja kādam ir pieredze, ieteikumi, kur griezties, lūdzu dodiet padomus! Nauda ir samaksāta, bet ceļojums atcelts.

K Kundzīte 11.09.2013

Nekādā gadījumā neiesaku ar viņu kaut ko uzsākt, cīnos ar viņu, lai dabūtu savu naudu atpakaļ, vieni solījumi tik vien no dienas uz dienu un pati savos melos jau suputrojusies, zinu gadījumu, kompānijai vajadzēja braukt uz Turciju nekur netika un naudas arī nav.

E esnomalas 11.09.2013

Vēlos arī no savas rūgtās pieredzes apstiprināt, ka "Ceļojums tev" darbiniece Laura Reķe ir krāpniece un mele, jo es arī nevaru atgūt naudu jau no maija mēneša par atceltas ekskursijas braucienu uz Ēgipti un es no sava konta samaksāju par trīs cilvēkiem un nu nevaru dabūt naudu atpakaļ un visu laiku ir tikai solījumi un meli. Es arī taisos griezties policijā ar iesniegumu un tad tiesā, jo nevar tādiem negodīgiem cilvēkiem ļaut kāpt uz galvas.

juljaxa 11.09.2013

Mums ir jadodas 7 cilvekiem uz turciju 14.09..aviobiletes ir uz rokam, bet hotel nav samaksats..zvanijam gan uz lietuvu hotelston.com gan uz musu viesnicu fantasia de lux...no lauras solijumi un tikai...kopa ir 22 cilveki starp musu cietusajiem pazinam...rit zvanisu pateretaju tiesibu instance..tad ekonomiskaja un prasisu ko labak un kaa darit. Ari beztabu griezisos 100 %.vajag visus kontaktus.rakstiet man uz [slēpt]@inbox.lv ar temu- celojums.tev.nedomaju ka latvijas konstitucija laus mums atgriezt naudu, bet vismaz citus centisimies glaabt no tadiem meliem un zaudejumiem.

juljaxa 11.09.2013

Un ir daudz ko lasit par vinju te..meklejiet celoju ms tev un laura reke, vai ari citadi.man nav linku tagad telefonaa.

R runcis1980 11.09.2013

besī arā šitie stulbie cilveki kas raud ka nevar dabut naudu no maija un no nezin kura meneša, ko jus esat darijuši lai ši visatļautiba beiktos, ejiet tak uz policiju, ptac, un beztabu, ja jus to butu izdarījuši, tad nebutu tagad vel vismaz 5 grupas ar tadam problemam un visa latvija par tadu krapnieci butu uzzinajusi, arī policija vel neviens nau bijis, visi tik sola un sola, mes pirmdien dosimies uz ek . policiju, un doma ka uz reiz saskriesimies ar tv3,

juljaxa 12.09.2013

Vel gruppa no 25 cilv otrdien nav aizlidojusi nekur ...bet viens pariitis tomer lido 14.09..viss ir viniem samaksats...laimigie:-) lieta tagad tiek aprunata bez detaljaam PTC..dosu atbildi velak

L ledy 12.09.2013

www.ltravel.lv šī ir tieši tāda pati iestāde, jau no decembri maksāju naudu, maijā jāizlido, divas dienas iepriekš darbinieks paziņo, ka radušās " MAZAS PROBLĒMIŅAS "!!! Rezultātā sabojāti nervi, pazaudēta nauda (liela nauda ) un protams nekāda ceļošana nenotika, arī cerība par ceļošanu ir nomirusi, kam lai uzticas? Izrādās Latvijā tas nav pārkāpums -cilvēku apkrāpšana !!! Apkrāptie, ticiet man, neviens Jums nepalīdzēs, ceļ.darbinieki zina ko dara, kā policijā paskaidroja, viņi nepārkāpj likumu.Un meklēt palīdzību pie PTC...Negribu būt nepieklājīga, tapēc vairs neizteikšos. Ļoti ceru, ka viss kas notiek, notiek uz labu...

B Blondaa 13.09.2013

Mūs arī apkrāpa!!!

O oooo 13.09.2013

Kāpēc Jūs visi bijāt tik lētticīgi un pirkāt ceļojumu par nedabiski zemām cenām? Vai tiešām nelikās aizdomīgi, ka neviens cits Latvijā tik lēti ceļojumu nepiedāvā, bet šie piedāvā? Tiešām nesapratāt, ka kaut kas tur nav tīrs? Skopums paņēma virsroku! Arī man patstāvīgi un uzticami klienti nepaņēma ceļojumu no manis, bet no šīs krāpnieces. Un es brīdināju cilvēkus, izstāstīju visu soli pa solim, ar cipariem pierādīju, ka tā nevar būt, bet nē - aizgāja un samaksāja naudu Ceļojums Tev. Un naudiņa, protams, tu - tū. Kur aitas, tur cirpēji. Varbūt būs mācība. Žēl tikai, ka dēļ šitādiem neliešiem atkal kritīs aizdomas uz visām aģentūrām un valsts atkal izdomās kādus vēl stingrākus normatīvus aģentūrām.

L ledy 14.09.2013

Kāpēc Jūs domājiet, ka biļetes bija lētas, cena bija līdzīga pārējiem piedāvājumiem.