Sia CC"R Investments - Krapnieki

Sūdzība ir tāda ka šis uzņēmums nemaksa nopelnitu darba algu. Tiek doti solijumi, bet tos solijumsu nepilda vai vnk aizmirst par viniem, vnk viena lielea krapnieku banda!!!Tas ko strādnieks griba tas ir lai vina nak preti bet ta nav, neiesaku nevienam iet tur stradat, un ir vel kas kad stardnieki brauc komandejumos, tad satradnieks tiek iemest kaut kada uti bez ertibam kur ir tikai tolete, nav ne dusas nav ne normals virtuves, izstabinas graujosa stavokli.pilnigākais apsurts, un darba laiks ir no 7 rita lidz pat 7 vakara, retu gadijumi!!!

A aaa 28.09.2011

Arī esmu izbaudījis šo firmu, ja gribat nonākt ellē tad varat sadarboties ar CC&R. Nekādā gadījumā nestrādājiet šai firmā. Cilvēki mainās biežāk kā zeķes, jo algas nemaksā tikai sola, un grib lai strādā kā vergi. Un attieksme pret cilvēkiem ir kā pret vergiem.

V VinnijsPūks 17.10.2011

Klau - tīri interese!! :)
A ko jūs visi anonīmi??? :)
Biksītes slapjas??!!! Bail, ka jūs kāds atpazīs un iesmies par jums un to, kādi jūs esat strādnieki??!! :)

D Dainis 18.10.2011

Ja godigi man vienalga lai cilveki raksta par sadiem krumu kantoriem. Ja cilveki nejedz kad latvija ir maza tad lai vaino sevi. Agrak vai velak satapsies ar manu uznemu sis kantoris nedod dievs. Tad tas biksites ko rur kads raksta bus slapjas kadam citam visu muzu maksajot zeniem naudu. turaties jo tadi ka jus ilgi neizdzivos jo uzmetejus tagad zeni attira. diaspora jau berze rokas.

G GRAFS 25.11.2011

MAN RIT AR AR VINIEM TIKSANAS VISU NOSKAIDROSU PEC TAM KADU NOVAKSU. KO ZINAT PAR VALERIJU VINSKI????? KAS PAR PUTNU KUR DZIVO ????????????????