www.sudzibas.lv Sia Caverion Latvija Krapšana, slikta attieksme

Sia Caverion Latvija - Krapšana, slikta attieksme

Patīk čakarēt servisa tehniķa darbiniekus, par nostrādātajām darba stundām. Sākumā visi ļoti laipni, draudzīgi, bet tā ir tikai baltā puse. Tiklīdz esi iestrādājies, aptuveni 6+ mēn, ir tieksme par pārstrādātajām stundām iedot apmaksātu brīvdienu, bet reāli pazaudē stundas dubultā un līdz ar to arī algu. Spiež strādāt virsstundas, reāli atņemot tavu brīvo laiku, brīvdienas. Kā darbiniekam nesanāk tā īsti atpūsties, jo pēc darba jābut sasniedzamam jebkurā laikā, un vēl nerunājot par servisa gatavību, par kuru nieviens nesniedz nekādu informāciju uzsākot darbu. Ļoti šaka informācijas apmaiņa no servisa projektu vadītāju puses, viņiem neinteresē kāpēc nevari strādāt papild stundu darbu. Jo viņiem jāzina viss par tavu privāto dzīvi, un vēl vairāk. Nav nekādas kompetences sadale, pēc būtības, jo vairāk proti padarīt, sliktāk tev, jo tevi sāks psiholoģiski pazemot, jo strādā par servisa tehniķi. Apkraus tevi ar darbiem ar kuriem nevarēsi iekļāuties termiņos, un par to iespējams, ka saņemsi mazāk algas. Jo vairāk strādā, jo mazāk algas saņemsi.

J

Работяга 06.06.2019

pareizi sataisiji viedokli " vairak strada mazak peljisi" redz tauta atver acis :) var vel ta " visas uznemumi kuri liek stradat virstundas agri vai velu bankrotes" jo cilveks strada virstundas pelna uz savas veselibas..

C critical thinker 07.06.2019

Janis, domā jūsu tur tik daudz, ka nevarēs identificēt :)