www.sudzibas.lv SIA Cantus Darba algas neizmaksāšana laikā

SIA Cantus - Darba algas neizmaksāšana laikā

Saskaņā ar darba līgumu, uzņēmumam darba alga par pagājušo mēnesi ir jāmaksā 10. datumā, vai gadījumos, kad 10. datums iekrīt brīvdienā, tad iepriekšējā nedēļas nogalē. Darba algas laikā netiek izmaksātas teju nekad un 2019. gada maijā kavējas par 3 dienām. No uzņēmuma puses nekādi skaidrojumi nav saņemti un darbinieki tiek atstāti neziņā.
Iepriekšējos gadījumos, kad darba samaksa netika veikta laikā, uzņēmums notiekošo skaidroja ar "bankas problēmām", taču vēlāk tika nomainīta banka un sekoja tika apliecināts, ka nomainot banku, darba samaksa vairs nekad nekavēsies.
3 dienu kavēšana padara uzņēmumu neuzticamu un cilvēki ar esošām kredīta saistībām, dzīvesvietas īres maksājumiem vai cietiem termiņmaksājumiem nevar laikā tos izpildīt.

J