SIA "Bulduru Dārzkopības vsk" - Noverdzināšana

Labdien..nu tad tā :
1, kārt maksājam par materiāliem, katru gadu citu summu, mums izsniedz pavadzīmi, kura ir bankā jaatmaksā, taču bankā izsniegtā kvīts nez kāpēc vienmēr ir jaadod skolai atpakaļ, tad kātad varu pēctam pierādīt, ka esmu maksājusi, un tas vēl tā, nekur neredzu kādus materiālus tad par šo naudu iegādājas, mums nedod nekādus čekus vai ko tamlīdzīgi, materiāli vislaik vienādi skapjos un ņem kurš grib, taču katrs kurss tak maksā citādāku summu, un vēl mēs samaksājam to naudiņu, aptuveni 50Ls pusgadā, taču mums vēl daudz materiāli jaiegādājas pašām...

2.kārt-neizprotu, kādēļ šajā skolā arī floristēm ir jaravē dārzi un jagrābj lapas, pietam vēl bezjēdzīgi, sniegā liek grāpt, lai gan pēc pāris stundām tāpat atkal visas sabirušas no jauna..

3.kārt-par kojām maksājam 50Ls-taču mums vēl pašām šīs kojas ir jatīra, ok piekrītu, ka vakarā var iztīrīt, bet, ka man no rīta jakavē skola, lai berstu kojas, tas nav normāli, tad nekad nav siltais ūdens vienmēr jamazgājas aukstā, un tas ūdenis mēdz arī smirdēt, visām meitenēm pret viņu ir alerģija, pēctam nākas staigāt pumpainām un kasīties, dzert viņu 100% nevar...ziemā varam atsaltit kā jau ja uzraksta iesniegumu un dabū atļauju no direktora varam lietot eļļas sildītājju, bet par to vēl jamaksā atsevišķi 3Ls mēnesī..

4.kārt-par stipendijām, arī neizprotami pēc kā viņa to rēķkina, jo atzīmēm tās neatbilst, arī piemaksas mums vairs nedod..agrāk vismaz deva stipendijas izrakstus, bet nu jau pat tādas nav...

S Smailii 28.09.2008

Šim tekstam varu piekrist, tajā skolā jastrādā vienalga sniegs vai lietus...
Un no skolas ātrāk vaļā netikt, kamēr nav prakses atstrādātas, tas nav normāli vasara tā jau īsa bet vēl jastrādā .
Un kojas vnk pretīgas.
Skolotājas ar augstprātīgas..
Šajā skolā nav iespējams mācīties, mācījos divus gadus un man pietika..

Ar cieņi, Smailii...

E echo 29.09.2008

Problēmu var pavisam vienkārši atrisināt, proti,
Nepieciešams pajautāt bankā, lai izsniedz kvīts kopiju. Kaut 10 exemlāros... Oriģinālu paturi sev un kopiju- viņiem, vai otrādi- pēc izvēles.

Ja maxā internetbankā, izprintē nepieciešamā kvītis no arhīva un palūdz pie info stenda, lai apstiprina.
Būs tev spkā esošs dokuments.

G Gunta 07.12.2008

Nu, cilvēkam, kas vārdu "grābt" raksta kā "grāpt" tiešam būtu tikai jāgrābj lapas un jāravē (kaut gan es padomātu - vai tādu laist savā dārzā).

A anna 14.11.2009

Pilnīgi piekrītu, viss, kas notiek šajā skolā ir vienkārši absurds..Vienīga vergošana un naudas izkāšana. pat par to, ka nokrāsoja trepes, kas man nu galīgi nebija nepieciešams, katrai atņēma no stipendijas 5Ls. un nav normāli, ka jatīra stāvs no rītiem, kavējot stundas un, ka jadežūrē -kavējot stundas, ir skolot;ajas, kuras šīs stundas uzskata par neattaisnotām.
tas pats par materiāliem, maksājam un tāpat materiālus japērk pašiem un viss javāc no dabas.