SIA "Bulduru Dārzkopības vidusskola" - Par ko mēs maksājam?

Par ko mēs īsti maksājam? Maksāju par kopmītnēm 36Ls, bet mums nav pat siltuma, ienākot istaba ir labi, ka 15 grādi, siltā ūdens ir tikai pa naktīm, ja paspēj, tad var ieiet dušā, pašiem vēl viss jāberž, tas jau ir apnicis, mūs uztaisa, kā vergus un tik dod rēķinus, lai maksā, lai gan tā visu stipendiju atņem it ka pa kojā...
Tas pats ir ar skolu, nav normāli, maksājam gandrīz 100Ls pusgadā par materiāliem, taču nekādus materiālus mums nedod, viss tik jātaisa no dabas materiāliem-ko pašas stādam, ravējam un novācam..Materiālu skapī navnekā, katram kko sagatavo un ja neder, pērciet pašas..Ja arī iedod kādus materiālus, skatās līdzi uz pirkstiem un skaita santīmus līdzi, un tik saka, ka jāatstāj arī otrkursniekiem, it kā viņas pašas nemaksātu!! Kur tad paliek tā mūsu nauda???

A Agita 31.10.2009

Ko lai saka, iista dziives skola!
Ciinies meiteen, tad no tevis kas vertigs arii izaugs!

E elina 11.12.2009

un atziimes liek par skaistaam aciim... es neparspiileeju, man nav zheel, ka citiem liek labas atziimes, bet tad kad es daru vairaak nekaa citi, un man liek zemaaku atziimi... nu piedodiet... ne vienu reizi jau esmu raudaajusi, neisaku iet maciities sinii skolaa. nozheelosiet.

I Inese 14.12.2009

Esmu šo skolu beigusi, varētu teikt, ka bija dikti "interesanta", rīta līnijas, ražas dienas u.t.t.Nu tāda riktīga padomju savienība...Pie A.Šeiniņas kundzes, 1 pusķi taisiju visu dienu, kaut arī mācijos kā parka dārznieks.Un ticiet man, tagad esmu kļuvusi par floristi, bet ļoti maz no tā visa ko mācija, reālajā dzīvē ir nepieciešams.Pasūtijumam atliek laika tikai 5 min.Bet runājot par kojām toreiz bija tāds gadijums.Aizdegās vienā izstabiņā gultas matracis-(pavāriem : ) ).Meitenes izsauca ugunsdzēsējus un steigšus ar plikām kājām naktī visi metās ārā sniegā.Bet rezultātā no komenes dabuja brāzienu, par to ka bija saukuši ugunsdzēsējus, jo tagad taču skolai būšot jāmaksā sods.Lai nu kā tur būtu, bet Bulduru diploms Latvijas darba tirgū ir ļoti pieprasīts, tapēc silti iesaku jums paciesties, jo augļus plūksiet pašas!VEIKSMI!

N Neklatiennieks 28.02.2011

Mācos pēdējā kursā neklātienē. Man ir 38 gadi un divas augstākās izglītības ekonomikā un vadībā. Mācos bulduros, jo cerēju apgūt speciālās zināšanas mana uzņēmuma nozarē. Diemžēl tikai ap 15% mācību bija par tēmu, ko nācu apgūt. Viss pārējais neprofesionājs, veclaicīgs murgs ķeksīša pēc mācību programmā. Piemēram - mehanizācijā stādu audzētēšanā bija jāmācās nevis par speciālajām iekārtām un to izmantošanu stādu audzēšanā, bet par kniežu veidiem, metālu tehnoloģiju, grēderiem, u.t.t. Kad vēlies padiskutēt, tad pasniedzējs atļaujas pateikt, ka viņš uz jautājumiem neatbild, ka esot šeit tikai, lai nolasītu materiālu.

Vēl lielāks murgs ar priekšmetiem, kuri ir pabeigti jau augstskolās un kurus skola ieskaita bez mācīšanās - informātikas pamati :), mārketings, u.tml. iesniedzu savus augstskolas diplomus un priekšmetus ieskaitīja. Attiecīgi, tās lekcijas neapmeklēju. Taču tavu brīnumu, tagad, kad pēc divām nedēļām ir noslēguma eksāmens un izlaidums, skola paziņo, ka šie priekšmeti tomēr nav ieskaitīti, ka viņi ir kļūdījušies, un tie visi man ir parādi. Protams, neiešu jau savus nervus bojāt un pasniegšu sulbenīšiem (pasniedzējiem ar zemu zināšanu līmeni un nekādu pieredzi) paraugstundu šajos priekšmetos, taču skola kā tāda ir pilnīga SŪDU BEDRE, kuras diploma segums ir absolūta "nulle".

Ar to arī apsveicu Bulduru dārzkopības vidusskolas vadību un skolotāju kolektīvu - esat nolaiduši šo mācību iestādi līdz kliņķim. Kauns, ka vispār eksistējat!

P piekritu! 28.02.2011

pilniigi piekriitu!!

L lohs 29.07.2011

macos saja skola un tiesam piekriitu sa skola tiesam nekas patiikams nav.. katru semestri vinji pasi no gaisa izdoma jaunus likumus kas skoleniem jaiegaume un tik sarezgi dzivi.Visu laiku tik izdoma viskautko lai no musu stipendijam kaut ko novilkti.. ar neiesaku iet

L lohs 29.07.2011

macos saja skola un tiesam piekriitu, ka skola tiesam nekas patiikams nav.. katru semestri vinji pasi no gaisa izdoma jaunus likumus, kas skoleniem jaiegaume un tik sarezgi dzivi.Visu laiku tiek izdoma viskautko lai no musu stipendijam kaut ko novilkti.. ar neiesaku iet

O Opra56788 05.09.2011

Pilniiig piekritu!

* ****** 05.09.2011

Ļoti, loti sen atpakaļ pabeidzu šo skolu, vēl tālajos padomijas laikos.Bija ļoti laba skola.Ar prieku un mīlestību atceros tos gadus.Tagad pieņemot darbā meitenes ar Bulduru skolas diplomu konstatēju, ka meitenes strādāt vispār nemāk un darba tirgū ir absolūtas nulles.Izvairos pieņemt šīs skolas absolventes, jo meitenes ir mācījušās teoriju, bet prakses nav bijis.Rezultātā mums viņas ir jāskolo, jo patstāvīgi strādāt nevar, trūkst jebkādu iemaņu.Bieži gribas pajautāt-par ko gan tai skolā pasniedzēji saņem algu, ja meitenes mācam mēs-darba devēji. Labāk pieņemu darbā sievieti, kura nekad un neko šai virzienā nav mācījusies.Un tad sāku viņu apmācīt, jo tā ir vieglāk. Bieži vien ir tā, ka meitene pati pat nesaprot, ka viņa ir absolūti nesagatavota.Žēl jauniešu, kas savus labākos dzīves gadus iznieko mācību iestādē, kura patiesībā jau neko tā arī neiemāca.

L Likvidators 05.09.2011

Tādēļ jau arī visas šīs skolas drīzākajā laikā tiks likvidētas, kā tas pašlaik notiek ar Aizkraukles arodvdusskolu.

M markus1997 13.01.2013

Sveiki, vai kāds varētu pastāstīt par 2012 mācību gadu? Vai ir kaut kas mainījies?

M margota 23.01.2013

šobrīd mācos šajā skolā. tas ir ārprāc! katru dienu nožēloju to brīdi kad tur iestājos.. lekcijās jāsēž biezajās jakās, jo ir tik auksts, par kopmītnēm nemaz nerunājot, tur vispār abi sildītāji tikai spēj piesildīt istabu, siltā ūdens nav, nevienam neieteiktu šeit mācīties! manuprāt, briesmīga iestāde!

S sofijaanna 29.03.2014

Tagad mācos par dārznieku, un ticiet man, ne mirkli nenožēloju!
Labi, ar apkuri ir kā ir, līdz ar to siltais ūdens arī ir reta parādība, jo iestāde nav no bagātākajām. Bet skola ir ļoooti labi, skolotāji atsaucīgi, tiešām ir visādi braucieni uz ārzemēm, ir pasākumi, viss kā nākas! Tie, kas sūdzās par aukstumu ziemā - piekrītu, bet tas nav tik svarīgi, lai nomelnotu skolas prestižu. TIkko uzceltas jaunas siltumnīcas, viss attīstās.
Šeit navnekādas reklāmas, vienkārši nepatīkami, ka te raksta - skolotāji neko nav iemācījuši. Paskatieties uz sevi, varbūt vajadzēja mācīties.

M maruzja 09.06.2014

atradu šo ierakstu... ziniet, esmu beigusi šo skolu, šogad biju salidojumā un varu teikt tikai vienu- MAN IR TIKAI PRIEKS UN LEPNUMS, KA ESMU BEIGUSI BULDURUS. protams, kad māčijos- arī bij tā, kā jūs raksta- kāpēc tā un kāpēc šis, kāpēc auksti un kāpēc nav ūdens, kāpēc atvelk naudu, kāpēc.. kā'pēc... Bet kā jūs nesaprotat, tie tak ir visi dzīves sīkumi. jo šī skola, ši apsniedzēji- ir apbrīnojami. viņi māca visu, tik tas atkarīgs no studenta KO viņš paņem un KO viņš dod tālāk. ja uz lekcijām neiet un nobumbulkē studiju laiku, proooootams, ka neko enzinās un tik smērē Bulduru skolas labo vārdu ejot darba meklējumos.. mēs visi tak esam cilvēki!!! protams, ka tajos padsmit gaods prioritātes liekas citas ir priekšplānā- par māčibām (ar man un manām draudzenēm tā bij) bet saku no pieredzes, tik tad, kad pabeigsiet sapratīsiet0 cik skaists ir bijis Bulduru laiks!!! joprojām varu teikt PĀLDIES gans kolotājiem gan koju audzinātājām un komendantēm par izturību!!!
ari mums bij aukst, ka gulējām zeķēs, džemperos pat cimdos, ka aizsala tuoletes, ka sniegs bij pa sienām... bet ziniet, nu un kas? vai tad es esmu nosalusi, vaia r mani kas slikts noticis??? tas tak ir tikai pārejošs laiks, pēc tam atkal ir silts un ir jūra ir viss... nu enzinu, beidziet žēloties par šādām lietām, iedomājieties kādās grūtības ir skolai!!! mans teikums ir tik tāds- esmu lepna, ka esmu beigusi šo skolu!!! un BULDURIEM mūžam BŪT!!!
un neviens nespiež izniekot (kā te daži raksta) savus skaistākos dzīves gadus- enviens jūs tur entur- ejiet tad citur. bet tādu skolu un tādus pasniedzējus neatradīsiet NEKUR!!!

M markopolo 15.07.2014

Patreiz mācos Bulduros un sūdzību nav par skolotājiem, jauki, laipni un izpalīdzīgi, bet saimniecības daļas vadītājiem gan nav neviena laba vārda, dēļ viņiem kopmītnes ir nolaistas, kopmītnes ir nosēdušās un visos stūros redzamas plaisas un ūdens vadu plaisājumi. Saimniecības daļas vadītājiem ja kaut ko pajautā tad bļāviens pretīm ka skolai nav naudas lai istabiņas izremontētu un tās istabiņas kuras skaitās remontētas netiek dotas audzēkņiem, bet personām no malas kas spēj maksāt summas. Tik kur tās summas paliek? Daudzas istabiņas smako pēc pelējuma, bet pretīm pasaka ka tās ir iedomas un nekā tur nav. Komendantes nepārbauda istabiņas, mūžīgs bardaks un troksnis, ziemā auksti, labi ka vismaz karstais ūdens ir, bet reti, jāpaspēj vienam no pirmajiem ieskriet lai tiktu dušā kur arī dušas ir izdemolētas. Ūdens kvalitāte briemīga, pēc laika parādas izsitumi, mazgājot zobus ātri vien jaapmeklē zobārsts, jo zobi dzeltē un drūp kopā. Pēc ūdens visi stūri dzelteni un dežūrējošiem skolēniem jāberž lai spīdētu un to dara ne ar švammi vai birsti, bet ar to pašu ūdeni, lupatiņu un ja kādam ir nopircies no skolēniem tas "Skaidru" pastu vai zobu pastu. Gaiteņu grīdas čīkst un bail staigāt ka neielūst un pēkšni neatrodies citā stāvā, grīdas dēļi satrūdējuši no biežas mazgāšanas.
3.kopmītnēs daudzi dzīvo ne jau skolnieki, bet skolā kas nemācas un nestrādā, katru otro vakaru notiek dzerstiņi un gadījies redzēt tādus kas salietojušies vairāk kaut ko kas nav alkahols un cigretes, daudzi ir aizdomīgas personas kas varētu būt saistīti ar kriminālo pasauli, telpas briesmīgā stāvoklī skats ka bomžu mītnē.
Iesaku iet skolā, bet ja iespēja kopmītnēs nedzīvot, ja gribat izdzīvošanas skolu tad lūdzu kopmītnēs.

G gusy 12.08.2015

Pabeidzu Bulduru Dāzkopības visusskolu pirms 3 gadiem (2012. gadā), kā Daiļdārznieks. Manā atmiņā Bilduru skola ir vieta ar daudz patīkamām atmiņām, par skolotājiem, praksēm skolas laikā u.c. Piekrītu gan šajā forumā teiktajam, ka daudzas lietas nenēkas izmantot dzīvē. Taipat laikā es uzskatu, ka daudz kas ir atkarīgs no studenta attieksmes un (vismaz klātienes studenti) var iegūt daudz, var iegūt maz un var neiegūt neko, atkarībā no vēlmes mācītes. Noteikti ir daudz ko uzlabot skolai pašai, gan mācību progrmmas ziņā, gan praktiski sagatavojot studentus darba dzīvei, gan skolas iekšējās vides un prestiža celšanai. Bet tās ir pozitīvi, ka ir kur augt, jo vienmēr vajag tiekties uz izaugsmi.