Sia BTSC - kurjeri

Sveiki! Varbut kadam arii ir bijusi pieredze ar sho firmu! gribeeju straadaat par kurjeru,zinu kaa tas ir ,esmu straadaajis. Mani pasauca uz paarrunaam tur un pienjeema. kad aizgaaju naakoshajaa dienaa uz darbu,teica,ka shodien buus jaapabraukaa man liidzi kaadam kurjeram. visu dienu braukaaju liidzi,pats nebraucu. nokopeeja darba deveejs pasi-kaads diivains priekshnieks. teica,ka mani apmaaciis tas pieredzeejushais kurjers kas un kaa! dienas beigaas pasauca mani priekshnieks uz kabinetu un teica- atvaino,bet muusu sadarbiiba nevar turpinaaties,jo tu neatbilsti kurjeram un neesi tam gatavs veel,kgan es pat nepabraucu ,neko pat neljaava dariit :D :D kkaads sviests . nepaskaidroja kaapeec mani atlaizh jau pirmajaa dienaa. buutu sapratis,ja es buutu braucis,pieljaavis jau kkaadas kljuudas,bet vnk neesot gatavs :D :D neieteiktu iet uz to kantori straadaat. Vadiiba noveerteejama 10 ballju sisteemaa ar 1 , nelaipni u.t.t .

X

K [email protected] 11.05.2012

Nav taču labi, ka atradies citā darbā uz slimības lapas un nāci pie cita darba devēja meklēt darbu, ne?

Tā kā sviests esi tu, nevis tie, kas tādus, kā tevi nepieņem.

Izņem ārā šo, savādāk varēsi skaidroties ar savu darba devēju, kuram pūt miglu acīs, varoni.