SIA Brenntag Latvia - darba intervija

Es patiesi jūtu līdzi jaunajiem censoņām, kas meklē šajā kompānijā darbu . Jo augstāks intervētāja amats, jo vairāk aizmirstas Darba likumā noteiktās normas, kas obligātas ikvienam uzņēmuma LR. Saku to pēc pieredzes, neviens tevi nebrīdina par iespējamo agresīvo interviju un pēdējā laikā aizvien vairāk liekas, ka cilvēkam ar diezgan labu izglītību vairs nedrīkst pretendēt uz zemākā slāna darbinieka vakanci, kaut ar tieši tu esi izvēlēts par potenciālo darbinieku. Jāsaka vienīgais ko nožēloju ir tas, ka nebija man telefonā ieslēgts diktofons tādējādi diezgan ātrā laikā būtu iespējams tikt pie paprāvas kompensācijas no ši uzņēmuma par diskriminējošu jautājumu, kas nekādā mērā neattiecas uz iespējamo darba vakanci uzdošanu.Īpaši pēc tā ka vadība vēl paziņo es subjektīvi izvērtēju...
Viennozīmīgi man paliek atklāts jautājums par to kāda gan ir attieksme šim darba devējam pret saviem darbiniekiem, ja darba intervija ir šāda ... ES vēlu veiksmi viņiem, lai izdodas atrast pasu piemērotāko, tikai turpmāk uz šāda veida intervijām došos ar ieslēgtu diktofonu un viennozīmīgi vērsīšos tiesā. tikai tāpēc, lai beidzot arī citai darba devēji respektētu potenciālo kandidātu kā personību un neatļautos pazemojošu attieksmi.. neviens mēs nezinām kurā brīdī liktenis var pavērsties pret mums pašiem iespējam šodien tu esi mans darba devējs bet rītā es tavs ...

P

Komentāri (7)

R Renāte 20.07.2010

Man bija līdzīga situācija, tikai pirms vairākiem gadiem un citā kompānijā. Tas man deva stimulu pašai dibināt uzņēmumu un patreiz esmu konkurente tiem, kas mani noniecināja. Negatīvas situācijas dzīvē dod spēcīgu stimulu.

P peleece 20.07.2010

Jā piekrītu, aizvien vairāk saku tam pievērsties .. tā kā viss bija pamests procesā

A Aste 21.07.2010

Turies!!!
Kas nenogalina - tas norūda, kas norūda - tas padara mūs stiprākus!!!

S Suggy 22.07.2010

Sveiki, arī es esmu bijusi uz darba interviju šajā uzņēmumā. Gribētos pajautāt - kāds gan bija šis diskriminējošais jautājums?
Jāatzīst, ka intervija bija diezgan spraiga, tomēr ļoti interesanta. Un pat ja liekas, ka intevētājs ir agresīvs - manuprat tas ir normāli. Tiek pārbaudīts, kā pretendents rīkojas stresa situācijā. Ja pirms intervijas Jūs brīdinātu, ka tajā tiks radīts stress - jūs tam būtu gatava un rīkotos savādāk.
Personīgi es nekādu diskrimināciju, negatīvismu tajā intervijā nesajutu - man pat patika vadības stils un inovatīvie jautajumi (ja salīdzina ar citam intervijām, kur esmu bijusi). Tieši otrādi - ar saviem jautājumiem viņi izrādīja ļoti lielu interesi par mani kā peronību - pēc manām atbildēm viņi varēja spriest, vai esmu impulsīva, kā pieņemu lēmumus, kāds cilvēks esmu (vismaz pēc tam analizējot sarunu man tā likās).
Un gribētos jaunajiem censoņiem tomēr teikt, ka šis uzņēmums ir starptautisks un piedāvā lieliskas karjeras izaugsmes iespējas - un ne tikai Latvijā. Līdz ar to ir vērts mēģināt. Man liekas, ka darbs šādā uzņēmumā būtu ļoti interesants, pieredzes bagāts.

M mmmmmm 27.07.2010

Manuprāt, jautājumi, ko uzdeva ir atkarīgi no katra potenciāla pretendenta ...
1. kārt jau laikam "tabu" ir ģimenes stāvoklis, veselības stāvoklis, noteikts LR DARBA LIKUMĀ ...
2.kārt virkne subjektīvu jautājumu, personīgas dabas jautājumu, respektīvi jautājumi, kas nekādā mērā neattiecas uz ieņemamo amatu...
Jāatzīst arī tas, ka SATVERSMĒ paredzētās garantijas ikvienam indivīdam arī stipri ierobežotas
par starptautiskumu protams ir OK, par izaugsmi arī .. piekrītu bet, , nu tomēr katram mums ir sava pieredze un savs viedoklis, jo kā noprotu divu vienādu gadījumu nav
Bez tam mēs esam tik dažādi ka vienam patīk māte otram meita trešajam tikai kleita...
...

L Laura 26.05.2011

Diemžēl neesmu informēta, kā norit darba intervijas tajā uzņēmumā, tomēr lasot šāda veida komentārus rodas vēlēšanās ieteikt pārvarēt savus mazos kompleksus.. Pati esmu vadījusi vairākas intervijas un mākslīgi radīt stresu ir viens no maniem uzdevumiem, lai pārliecinātos, ka kandidātam, strādājot komandā, nesāksies panika tādejādi šķeļot kolektīvu.
Spriežot pēc apraksta un darba devēja jautājumiem, Peleece neatbilda amatam un nespēja to pārdzīvot.

A AndrisV 09.10.2013

Šodien biju uz darba interviju augstāk minētajā uzņēmumā un varu teikt tikai to labāko. Attieksme ļoti laba un atklāta. Intervija noritēja mierīgā gaisotnē.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes