SIA Bravo - firmas seja

Jā , Latvijas Balzāma veikalu, administrācija strādā augstā līmenī. Viņi neredz kas darās viņu veikalos. 11.maijā devos ciemos pie savas paziņas kura dzīvo Brīvības ielā 138. Paziņai ir mazi bērni ,domāju ieiešu Latvijas Balzams firmas veikalā un nopirkšu tur našķus kā agrāk to biju darījusi. Veikals atrodās Brīvības ielā 134. Domāts darīts, veru veikala durvis vaļā ieeju iekšā un apmulstu, pretī stāv pārdevēja ar milzīgu zilumu zem acs. Vēlešanās kaut ko pirkt šai veikalā pārgāja uzreiz. Gribu vēl piebilst , tik netīru veikalu neesmu redzējusi jau gadus 10 ,plaukti tukši , veikalā nepatīkama smaka. Gribās pajautāt veikala-firmas pārstāvjiem, vai pienākuši grūti laiki, aiz letes vairs nau ko nolikt? šis nepatīkamais iespaids vēl ilgi nepāries. Izstāstīju draugiem, radiem viņi man piekrita un piebilda ka arī neies sīs firmas veikalos kamēr nebūs ievesta kārtiba. Gribu pateikt ka paziņa veikalā neiet kopš tur strādā minētā pārdevēja-Karīna.

I

Ausainītis 13.05.2012

Interesanti būtu uzzināt, kas ir veikala aimnieks, un kādas ir viņa domas par šo jautājumu?

C Cietums būs 13.05.2012

LB firmas saimnieks ir krievs kam pieder 51% akciju, dzivo Kiprā!

C Cietums būs 13.05.2012

Un nav SIA Bravo...tie ir LB firmas veikali. Vienmēr tīri, kārtīgi. To meiteni sasita pircējs kad mēģinaja zagt. Un nav tur daudz našķu bērniem. Laikam esat dzērāja.

C Cietums būs 13.05.2012

Latvijas Balzams" SIA "Bravo" dzērienu veikali. Vienmēr patīkami tur iegriezties.

G Gastronoms 16.05.2012

kā tad, ka tur nav našķu, ko tu te stāsti ? zinu ka ir, - varbūt ne tik, cik Laimas veikalā - toties ir, un bērniem, kuriem tika pirkti tie našķi ir pilnīgi vienalga, cik tur liela izvēle un ko viņiem nopērk, bērni paliek bērni, priecājas par visu, kas ir garšīgs.
Cilvēks, kurš bērniem pērk saldumus gan nav dzērājs.. -Tas tev nākotnei, kad tev būs bērni.

R Reinis 17.05.2012

nuu daune jau tu esi...nu un ka zilums zem acs? deelj ziluma uz darbu neiet? kad eju pie vinjas uz veikalu nekaadu smaku gan nejuutu...