www.sudzibas.lv BPO naudas ļaunprātīga piesavināšanās

SIA BPO Lattelekom pakalpojumi - naudas ļaunprātīga piesavināšanās

Sakarā ar to, ka LATTELEKOM atsakās atgriezt man nelikumīgi izkrāpto naudu, aizsūtīju viņiem šādu sūdzību:
Sakarā ar Jūsu veiktajiem interneta vietnes 1188 „uzlabojumiem” ar nolūku izkrāpt naudu no saviem klientiem, liedzot iespēju papildināt interneta vietnes 1188 lietotāja profila konta atlikumu, lūdzu pārskaitīt manam 1188 lietotāja profilam (mobilā telefona Nr. 25965755) piesaistīto naudas atlikumu 0,04 Ls/ vērtībā uz manu Swedbank kontu.
Liels bija pārsteigums, kad tā vietā, lai pārskaitītu 0,04Ls (nelikumīgi izkrāptā nauda), man atnāca atbilde ierakstītā vēstulē (cena ap 80 santīmiem), ka man sākumā esot viņiem jāpārskaita 0,20 Ls komisijas maksa par pakalpojumu (naudas pārskaitījumu). Šī nav pirmā reize, kad LATTELEKOM nepilda solīto un atklāti ņirgājas par klientiem.

Atbilde no BPO Support Pārstāvja atbilde 12.01.2024

Iesniegtā sūdzība ir par citu uzņēmumu un nav saistīta ar SIA BPO darbību

Nandia 24.07.2013

Cik?! 0.04 sant ?!? Tas jau ir smieklīgi. Jums laikam apātiska vēlme meklēt kašķi jebkur, ar jebko un galvenais, lai jums būtu sajūta, ka esat baaaiigais cietējs.
0.04 sant :))))) nu tas ir kaut kas.. uh kādas maksas izkrāptas... a tas, ka par jūsu maksātajiem nodokļiem ceļ drausmīga tipa bibliotēku par entajiem milioniem, kur noteikti kāds ir iegrābis ko savā kabatā jums redz liekas pupu mizas...
Oj. Nevaru 0.04 sant. :)))) kā jūs pa nakti gulēt varat par šādu izkrāptu summu domājot?!?

M mimo 24.07.2013

Nandia, человек хотел своим горем поделиться, а ты смеёшься)

S smīkņa 24.07.2013

Manuprāt viss ir kārtībā, nav svarīgi tie ir 0.04Ls vai lielāka summa, cilvēks negrib to naudu atstāt LTC principa pēc. Bet vajadzēja labāk uzrakstīt, kā tieši LTC tevi apkrāpa.