SIA "Bona 77"/ zoo24.lv - nekorekta attieksme

Labdien, mīļie dzīvnieku mīļi!
Es vēlos izteikt savu viedokli par protālu zoo24.lv un SIA "Bona 77" vadītāju Elena Kundich.
Ja vēlaties saņemt nekvalitatīvu apkalpošanu un melus no firmas vadītājas, droši sadarbojaties ar šo firmu un interneta veikalu, jo tur nekompetences netrūkst gan klientu apkalpošanā, gan preču piegādē!
Mana draudzene savam mājas mazajam mīlulim vēlējās iegādāties preces no šī portāla, bet viss, ko saņēma, bija "laika vilkšana", meli un izgrozīšanās. Preces pasūtījums tika veikts, laiks piegādei tika norunāts, bet preces kā nav tā nav. Sākot interesēties- Kāpēc? atklājās, ka zoo24.lv netur savu doto vārdu par piegādes laikiem.
Protams, ka pasūtījums tika atteikts, jo vadības solījumi preci piegādāt tā pat neīstenojās! Izvēlieties citu firmu, kur jūs apkalpos labāk!!

X

M milalaps 23.12.2013

Divainā informācija... jau vairākus mēnešus saviem skaistuļiem iegādājamies barību un ne reizi nebija problēmu...mums viss patīk... ātri kā "ātrā palīdzība". Paldies kā var paļauties uz tādiem uzņēmumiem. ))

J Jānis R. 06.01.2014

Es jau trešo mēnesi iegādājos pie viņiem barību, kuru man piegādā laikā un pat pieved līdz mājām un ja nemaldos to meiteni sauc Lena(nezinu kas viņa ir tajā uzņēmumā, bet sākumā bija jocīgi, ka tāda smalka meitene staipa tos smagos maisus). Es neesmu no tiem labākajiem pasūtītājiem, jo man vienmēr barību vajaga pēdējā brīdi, neskatoties uz to man nekad nav atteikts. Paldies Lenai par sapratni.
Ar cieņu Jānis R.

I ilgako 12.06.2014

Man arī pieredze ar šo veikalu ir drīzāk negatīva, barību gaidīju vairāk nekā nedēļu, neviens neinformēja, ka būs kavēšanās. Pati zvanīju, jautāju, attaisnojās, ka nebijis noliktavā, kaut gan pasūtot bija rakstīts, ka ir uz vietas. Nezinu, vai veikšu vēl pasūtījumus šajā veikalā, jo nav uzticības.

B Betta 16.04.2015

Jā, pilnīgi piekrītu!! Man ir tikai negatīvas atsauksmes!! Pasūtīju preci, bet nedēļu klusums, tad pasūtīju vēlreiz, pēc dienām 5 atnāca no Elenas atbilde, ka pasūtījums pieņemts. Gaidu jau 2 nedēļas, bet preces kā nav tā nav, labi ka vēl maksājusi neko neesmu. Aizrakstīju atkal viņai, kad tad izsūtīs preci, bet jau nedēļu ir klusums...pat nezinu ko domāt! Laikam atteikšu preci un meklēšu citus variantus. Ļoti žēl, ka firma tā izturas pret klientiem un līdz ar to zaudē tos!!!

G Genady Klishevich 15.11.2017

Лена молодец, может и поздно вечером привезти корм. Ей "не в лом", в отличии от многих других наших коллег и партнеров, живущих в Латвии и раздувающих свои щеки от своей, как им самим себе кажется, многозначительности и "собственной" важности.

V vlad7v 04.07.2020

Уже 5 лет она возит корм моему псу. Очень приятное и человеческое отношение и точная доставка.

L Lynda 03.02.2021

Veicu pasūtījumu un prece tā arī nav atnākusi.
Zvanīju pirmo reiz, teica atzvanīs- tā arī nav atzvanījusi.
Zvanīju otro reiz vairāk neceļ.

Pasūtījumu neesmu atteikusi, ja nu atnāk?!

Kopumā neieteiktu.