www.sudzibas.lv Sia "Bolderaja" Samazinot darbiniekus krāpj viņus

Sia "Bolderaja" - Samazinot darbiniekus krāpj viņus

Sakarā ra reorganizāciju SIA "BOLDERAJA" atlaiž daudz strādājošos un vienkārši ņem un piekrāpj viņus ar kompensāciju summām, neievērojot Darba likumu.75.pantā izlienot starp 1 un 2 apakšpunktu, jo ja, piemēram.pirms atlaišanas cilvēks slimojis 4.mēnešus, tad vidējo algu aprēķina saskaitot četras nulles un divas algas un izdalot ar seši(0+o+0+0+alga+alga)/:6.Viņu grāmatvede, kura vispār gandrīz nerunā valsts valodā, paskaidro, ka slimot vajag 6.mēnešus, ja grib kompensāciju saņemt ar par 6.mēnešiem rēķinātu vidējo izpeļņu.Gribētu zināt ko par to domā juristi un citi apkrāptie, jo tādu ir daudz.Uzņēmumam īr arī arodbiedrība, kura šajā nesaskata likuma pārkāpumu, ja jau reiz neceļ pretenzijas un ļauj krāpt savus biedrus.Arī Valsts Darba inspekcija murgam, kuru sauc SIA"Bolderaja", nezin kāpēc iet ar gabalu. Lūdzu, diplomētie likumu zinātāj, padalieties savās zināšanās!

N

. ....kl 23.06.2009

Dabū labu juristu un iesniedz tiesā.

M Mario 18.09.2009

njaa, man tieshaam grūti teikt kā tur juridiski pareizi ir, bet zinu, ka man māsai bija līdzīgi darbā un viņa aizgāja uz konsultācijām ja nemaldos Lāčplēša ielā 61, http://www.rezidents.lv/, tur birojs ar 10 grāmatvežiem un jurisitem viņai palīdzēja. varbūt ko līdzīgu pamēģini? ;)