www.sudzibas.lv SIA BoGeM&Co Briesmīgs serviss

SIA BoGeM&Co - Briesmīgs serviss

Problēmas ar šo uzņēmumu sākās jau pašā sākumā, kad solīja atzvanīt un saskaņot laikus, kad varēs veikt loga mērījumus, bet neviens tā arī neatzvanīja. Pašam vairākkārt nācās zvanīt un atgādināt par sevi.
Pēc tam, kad mērījumi tika veikti, sākās problēmas ar loga ielikšanu, jo norunātajā datumā pēkšņi pēdējā brīdī pateica, ka nav neviena brīva strādnieka, kas to varētu izdarīt. Tā kā biju speciāli paņēmis brīvdienu, uzstāju, ka tas ir jāizdara norunātajā dienā, un strādnieks tomēr atbrauca. Tad sākās pašas interesantākās problēmas. Izrādījās,ka mērījumi ir veikti nekorekti, un logam no augšējās malas ir 10cm šķirba, par ko "meistars" saka, ka tas ir viss normāli, jo no ārpuses esot 1 cm pārsegums no fasādes, praktiski šijā situācijā viss turas uz 10 cm putu kārtas. Visam pa virsu krāvējs bija aizmirsis ielikt palodzes, tāpēc šis pasākums ievilktās līdz vēlam vakaram, jo vajadzēja braukt meklēt palodzes un tad atkal braukt tās ielikt. Viena no interesantākajām lietām bija tā, ka "meistars" bija nolēmis visus zāģēšanas darbus veikt ar fleksi, neizmantojot, nekādu aizsardzību pret skaidām manā virtuvē, pat ne plēves, nerunājot nemaz par ko glaunāku. Visi skapji, mikroviļnu krāsns, trauki - pilnīgi viss bija ar skaidām. Pēc tam, kad "nozīmīgā misija" tika paveikta, zvanīju un sūdzējos par radušos situāciju, slikto servisu un pabriesmīgā paskatā ielikto logu. Atzina situāciju par neadekvātu un solīja labot. Protams,ik pa laikam viss noklusa, tāpēc pašam nācās meklēt rokā kompāniju. Atbrauca loga mērītājs, atzina kļūdu, apsolījās to izlabot un vēl par velti uzlikt moskītu tīklu kā kompensāciju. Pienāca brīdis, kad nu brauks cits meistars un logu labos. Tikšanās tika pēdējā brīdī pārcelta divas reizes, neskatoties uz to,ka atkal speciāli ņēmu brīvdienas. Norunājām jaunu datumu. Iepriekš tika teikts, ka darbs aizņems aptuveni stundu, bet mesitars atbrauca ar 50 minūšu nokavēšanos un vēl centās iestāstīt, ka logs ir labs un ka tur neko nevajag darīt. Kad pārliecināju, ka mani neinteresē tas,ka kādam tas šķiet labs un ka gribēšu, lai tas tiek izlabots, teica, ka dos ziņu un nāks logu labot. Tā nu ir pagājuši jau vairāki mēneši, un es joprojām gaidu ziņu, bet, protams, ja jau es pats kārtējo reizi neuzbāžos, kam gan piepūlēties, labāk izlikties par beigtiem un laimīgi dzīvot tālāk. Tāda nu ir mana pieredze un ieteikums citiem labi padomāt, vai vēlaties sadarboties ar šo kompāniju. Man bija paredzēts mainīt vēl 7 logus. Jāsaka, ka nepiekristu viņu pakalpojumiem pat par baltu velti.