SIA BOA SORTE

Eta ne firma a saraskina kantora. Zakazala kuhnu, v dogovore srok 1.5 mesaca privezli 4erez 5 mesacev nedodelanuju kuhnu plus ka4esto uzastnoe zamer nepravilnij. Dolgo s nimi voevala po4itala www.ptac.gov.lv zakoni potrebitelei i polu4ila denuzku obratno. zalko tolko poteranogo vremeni i nervov. Esli bi u nas bila bi razvito zasita potrebitelei posla bi v sud i potrebovala moralnoi kompensacii. Davaite borotsa za svoi prava!!!

V Veronika 18.02.2006

A ja zakazala tam kuhnju s dubovimi fasadami i mne ee sdali v srok.vot seichas ustanavlivajut,poka idet vse gladko(tjfu tjfu)pravda esco bil vstroenij shkaf,kotorij mogli privezti ranjshe,no neprivezli chtobi mashinu vtoroi raz v Jurmalu negnatj.nu nichego,poterpela.poka pritenzij k etoi firme net.cherez paru dnei raskazhu chem vse konchitsa.

L Līga 19.02.2006

Es pasūtīju koka durvis 26.06.2005.gadā. Tās saņēmu septembrī. Pa vidam bija pazaudējuši manus kliņķus un slēdzenes, ko ar nedēļu vecu zīdaidni mekēju atkal pa veikaliem. Pēc pāris mēnešiem durvju vērtnes sāka sprēgāt, jo gatavotas no mitra koka. Vērsos firmā, ilgi nebija nekādas atbildes. MAni vainoja, ka tā ir. Pēc kārtējā skandāla tomēr durvis aizveda labot. Nekādi nevarēju dabūt atpakaļ. Pēc 5 nedēļām iesniedzu oficiālu aprakstu un lūgumu atgriezt salabotas vērtnes. Vēstulei bija 2 eksemplāri, ko veikala darbiniece Čaka ielā 42 parakstīja. Tās kopiju ar līguma kopijām nosūtīju Patērētāju Tiesību Aisardzības centram. Durvis man pēc šādas rīcības ātri solīja atvest, tikai NEKAS 5 nedēļu laikā nebija tām darīts. Iepakoja jaunā polietelēnā, lai es domāju, ka viss kārtībā. Biju uzaicinājusi pieņemšanas brīdī arī citu galdnieku, kas apstiprināja ļoti zemu kvalitāti un piegādātājiem uzrādīja daudz nepilnības un pat koka mizas gabalus!!!. 2 nedēļu laikā PTAC man nokārtoja naudas atgriešanu. SIA "BOA SORTE" ir nekvalitatīvu preču ražotāji par augstu cenu. Neiekrītiet viņu lamatās!

E elana 20.05.2008

S etoj firmoj ja vojuju i sejchas. Tozhe kuhnja, tozhe nepravil'nie zameri i otvratitel'noe kachestvo. Na vse pritenzii v otvet slishala tol'ko hamstvo. No eto uzhe delo principa!

I Ivo 28.05.2008

Manas mebeles jau taisaas kopsh jauna gada un izmeri, kvalitaate ir vienkārši drausmīga ! Firmas darbinieki un priekšnieks atļaujas klientu klātbutnē lāmāties "matam" un bļaut virsū!

J jurijs 07.05.2009

nu ja toze vojuju s etoj firmoj sejcas, etot emalnkij olen tipa sooucereditel firmi, cut ne lewilsja svoej golovi, uze krical tam, ctobi menja derzali:) no poxoze eta firma uze zakrivaetsja!