www.sudzibas.lv SIA BLAND маршрутка 204

SIA BLAND - маршрутка 204

Сегодня - 03 февраля 2011 года, возвращаясь из института, я стояла на остановке и ждала маршрутку. А район то на маскачке не фонтан. Маршрутка, которая выехала из центра 20.44 и была на остановке Ломоносова в 20.58 проехала мимо и не остановилась, причем проезжая мимо меня водитель махнул в мою сторону рукой, что там мол останавливаться. Следующая маршрутка, которая выехала из центра в 21.10 и была на остановке в 21.28 по счастливой случайности остановился после того как я чуть не выбежала на дорогу, но водитель, куря сигарету в салоне сказал мне, что он смену свою закончил и может довести меня только до Мего, которое в Плявнивках.
Завтра буду писать официальное письмо на предприятие и отправлять заказным письмом с уведомлением и запросом письменного ответа. Если ответа не получу, буду писать в Рижскую Думу и в контору по защите прав потребителя(ведь маршрутное такси - это тоже услугу, за которую я плачу деньги). Если мне никто не ответи, то тогда буду писать дальше. Блин они меня так выбесили сегодня(потому что этоне в первый раз), я так просто не отстану от них.

о

:) I eto govorit lati6!

Z Zinaida 04.02.2011

A tebe pravda ne nravitsja?

J JR 04.02.2011

Olesja, tu pati nedi*s! Nodokļus šeit maksā visi bet tērē tie kas augšā. Starp citu - nevienā no pusēm netiek šķirots pēc nacionalitātes!
Un savu debilo dziesmiņu par nodokļu maksāšanu labāk nekladzini! Ņefig! Nodokļi ir nodokļi, pilsonība ir pilsonība un valoda ir valoda! Katra pati par sevis, nevis viss kopā!
Tu ko, bļāviens, gribi te pateikt ka kādā valstī atkarībā no valodas lietošanas izvēles vai pilsonībaz status drīkst nemaksāt nodokļus??? Slima vista esi vai?

J JR 04.02.2011

Zinaida, da tu tak vismaz savā vecumā saprastu ka tiem kas mūsu valsti ir izčakarējuši nav nacionalitāte!
Kaut vai mūsu krīzes katalizatori - Parex bijušie īpašnieki - latvieši?
Paskaties kas notiek Rīgā, kur pie siles dalīšanas ir krievs!

Nevienu neuztrauc nacionalitāte kad jāgrābj nauda! Tik tos kas nav pie siles - tos gan!

O Olesja 04.02.2011

Slushaj Juris. Kak ti dostal, prosto sil net tvoj debilizm chitatj.

R RalfVigum. 04.02.2011

Nu davajte porvite etot portal.

Z Zinaida 04.02.2011

Nacionalitāte ir, un tie ir tieši latvieši!Vai tad citi ir tikuši pie lielās siles?Kāpēc uz vēlēšanu laiku Latvijā notika NATO mācības?Kāpēc nēģeris apsveica Dombrovski, pirms tas bija pilnvarots sastādīt jauno valdību.Kur šeit ir krievi?To, ko krievi 50 gados uzbūveja, jūs dažos gados pārdirsāt ārzemniekiem, kuri vēl tagad brīnās, kas Latvija par bagātu zemi-tūkstošiem tonnu metāla gadā eksportē!Jums pat vairs nav palicis neviens veikalu tīkls, vienīgais kas jums ir-hui da duša!

M martins 04.02.2011

changals=zinaida vajprats, cik dazhi cilveki izslapushi pec komunikacijas

Z Zinaida 04.02.2011

Kommunizm davno uze kon4ilsja, ti ubogii sopljak Kogda mi kommunizm stroili tebja e64o na svete nebilo!

M martins 04.02.2011

prostitutkas un zagli- visi komunisma celajaji.
razosanas izmesi 80%-visa razotnu efektivitate.
tadu mantojumu var tikai vesturiskos piemineklos atstat, nevis tautsaimnieciba izmantot :D vajadzeja saglabat tas razotnes-varetu turistiem radit-vot kadreiz bagati bijam, varejam ta ar resursiem skiesties un uzdirst visiem ekonomikas pamatprincipiem.
par to jau okupante neruna, ka okupacijas laika no Latvijas tika izvestas visas vadoso rupnicu iekartas.
kad piesavinaties viesnicu jurmala, tad krievija redz esot padumju savienibas tiesa mantiniece, bet kad uznemties atbildibu baltijas valstu izlaupisanu, tad krievija neko nezin, jo redziet krievija neatbild par svesas valsts savienibas pastradatajiem noziegumiem. bet kurs tad atbildes- varbut komunisma celaja ziaida? :DDD
kulturas neseji :D

č ČangalsPleška 04.02.2011

Ne tev mīzali večiem vēsturi mācīt.Mēs ar savām rokām uzcēlām pilsētas, rūpnīcas, bet jūs to visu esat pārpisuši ārzemniekiem.Pat savu veikalu tīklu latvijai nav, vienīgi ārējais parāds 82 miljardi.Visskas vēl palicis, tiek iztirgots par sviestmaizi ārzemniekiem.Latviešiem ir palikuši tikai hui da duša un 82 miljardi ārējā parāda.

č ČangalsPleška 04.02.2011

A to par prostitutkām un zagļiem pastāsti saviem vecākiem, un nodod no manis sveicienus, lai nozilina tev kārtīgi attiecīgo vietu.

M martins 04.02.2011

tik recigi. nedzer vismaz, kad raksti.. citadi sanak dubultoties :DDD
un doma tev taisna, bet stulba, gluzi ka cirvis, kad cert :DDD
kodiens vismaz labs, rupnicu celaj? :DDD

M martins 04.02.2011

a ja aizmirsu pajautat- kuru pilsetu uzceli un vai riga jau gatava? blja nu taads cirvis tu esi tomeer. :DDD

č ČangalsPleška 04.02.2011

Žēl, ka Staļins budžus neašāva uz vietas, skatos viena budža pabira caur ratu šķirbu būs izkrirusi, un tagad ņemas visus mācīt vēsturi, skaties, ka tik nav drīz no savas laimeszemes jāmūj prom, jo šoreiz ne urlas, ne k`di citi tumšie spēki, bet gan jūs paši-pastalnieki esat visu mūsu uzcelto iznīcinājuši, un tagad varēsiet amerikas nēģerim atsūkāt cik tik uziet.Zini, priekš tevis man 9 g svina vienmēr atrastos.

K Katju 05.02.2011

как всегда))))) начали за здравие, закончили за упокой. Даже в такой жалобе, засрали русский язык. Как же вы зб уже, националисты сцаные!!!

Z Zinaida 05.02.2011

Nacionalistov i fa6istov pora uze rasstreljatj!

M martins 05.02.2011

vovo Zinaida- pus krieviju un lv urlas ar deretu izsaut.. ka neka krievija ir vairak neonacistu, ka visa pasaule kopa :D
bet man jautajums viens zigaida. nodefine ludzu, ko nozime fasists?
cik zinams, tad urlas blauj muzigi, kad viniem latviski atbild- fasisti, fasisti, bet vai vacija ari ta blaujiet, kad vacietis ar jums vaciski komunice?

M martins 05.02.2011

un changal.. kad pedejoreiz kada vestures gramata ieskatijies. manams, ka tev ar logiku ta pavaji :(((

č ČangalsPleška 05.02.2011

Zini Mārtin, man vēsturi lasīt nevajag, es visu to esmu redzējis savām acīm.Kad pagjušā gadsimta 60-70 gads mācījos skolā, mācija mūs arī par kapitālismu, toreiz tam visam neticējām, bet patiesība izrādās briesmīgāka.Tagas, skatos, ka tev kapitālisma propaganda smadzenes ir izskalojusi vēl vairāk, jo pie komunistiem latviešiem no savas zemes nebija jāmūk prom verdzībā, un 90 % tautas nedzīvoja uz izdzīvošanas robežas.Labi atceros pēckara gadus, bet ar katru gadu dzīve gāja uz augšu, un cilvēku labklājības līmenis uzlabojās, tagad 20 gadu laikā ir otrādi.Arī buju uz barikādēmtagad to nožēloju, un tik ļauns esmu.jo no šis valsts neko labu neesmu dabūjis, tikai ar katru dienu lielākus nodokļus un pazemojumus, drīz varbūt būs jāpiierāda par savu naudu, ka neesi zirgs vai kamielis.Tā, ka Mārtiņ, jauku tev dienu!