SIA "BDG Music", Strelnieku 1

Kupili 2 bileta na Stinga, 29/07 v Arena Riga, po 25 ls kazdij, v sektor 114, 4 rad, sprava poslednie mesta. Vibirala po planu zala, ctob polu4se mesta. Vibrala radom so scenoi, scena sboku sleva, i po planu scena dolzna bila vidna bitj vsa. Okazalosj na samom dele scena ne sleva, a pramo pered toboi, mesta skrayu u samoi kromki sceni, tak, cto v pole zrenija pramo vidni tolko mikrofoni, a sama scena zakrita zanaveskoi. Ladno, mi u samogo kraya i bilo vidno Stinga u mikrofona, a ludi levee ot nas do konca vsego 114 sektora sideli i smotreli vesj koncert na shirmu i tolko slushali uhom koncert. I eto za 25 ls!!!! A organizatori prodali vesj sektor 114, ne smotra na to, cto on nahoditsa ZA SCENOI!!!!! Ludi! Ne pokupaite bileti na koncerti v Arena Riga v sektore 114!!! Vi utknotesj v scenu! Da i sam zal Arena Riga - sarai sarajem!

L laty 11.06.2008

dārgā tautiete
ir jāzin izkārtojums nevis jāklausās ko muld biļešu pārdevēja, kas nekad tur nav bijusi un zina visu no lapinjas(kurā izkārtojums ir aptuvens)...un 114 sektors tiešām ir nelabākais(ir sliktāki)
bet arēna rīga ir OK

ģ Ģirts 25.05.2010

Gribētu uzzināt, vai kādreiz būs Arēna Rīga grupa SCOOTER???? Fanu tak ļoti daudz, kas gribētu aieziet uz Scooter.